Dominik Szcześniak

Lista książek

Robaczki

Dominik Szcześniak

Robaczki to jeden z nielicznych polskich komiksów autobiograficznych skupionych na relacjach ojca z synem. Spora dawka humoru nie przysłania tu dość przykrej refleksji o rzeczywistości.

Więcej

39,90 zł

Fotostory Zanim zaczniemy

Dominik Szcześniak

Fotostory to komiks o życiu. O problemach mieszkaniowych, pracy w urzędzie, miłości i kapiącym kranie. O ledwie dorosłych ludziach, o tyraniu w Londynie oraz o polskim Ridżu Forresterze. Zabawny i wzruszający zarazem. Jakub Jankowski napisał o nim: Fotostory atakuje czytelnika humorem, żywym dialogiem i wciąga w świat opowieści wieloma trikami, które pozwalają nam się z bohaterami zidentyfikować, a bliskość[...]

Więcej

49,00 zł

35,50 zł

Fotostory 2 Dokładki nie będzie

Dominik Szcześniak

Fotostory to komiks o życiu. O problemach mieszkaniowych, pracy w urzędzie, miłości i kapiącym kranie. O ledwie dorosłych ludziach, o tyraniu w Londynie oraz o polskim Ridżu Forresterze. Zabawny i wzruszający zarazem.
Jakub Jankowski napisał o nim:
Fotostory atakuje czytelnika humorem, żywym dialogiem i wciąga w świat opowieści wieloma trikami, które pozwalają nam się z bohaterami zidentyfikować, a bliskoś[...]

Więcej

42,00 zł

24,15 zł

Miasto narysowane - Dominik Szcześniak | mała okładka
-43 %

Miasto narysowane

Dominik Szcześniak

Miasto narysowane to historie z Lublinem w tle i na pierwszym planie. Obyczajowe, sensacyjne, reportażowe, futurystyczne i historyczne.
Komiks został zrealizowany w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin. Zawiera również historie udostępnione mieszkańcom Lublina w formie Komiksomatu.

Więcej

30,00 zł

17,24 zł