Emma Loewe

Emma Loewe od wielu lat Interesuje się starożytną medycyną, jak również rytuałami, które można wprowadzić do swojego codziennego życia. Loewe w trakcie studiowania starożytnych tradycji duchowych, medycyny chińskiej i ajuwerdy odkryła, że wiele z tych metod może pomóc w utrzymaniu doskonałej kondycji psychofizycznej. Zgromadzone przez nią materiały źródłowe, jak również dokładne opisy rytuałów, wzmacniających umysł i ciało, zostały skonsultowane z lekarzami medycyny.

Emma Loewe – poradnik traktujący o rytuałach stosowanych w starożytnej medycynie


W dorobku literackim Emmy Loewe znajduje się popularny poradnik „Moc rytuałów. Przewodnik po świecie self-care”. To książka napisana we współpracy z Lindsay Kellner. Autorki starają się przekazać czytelnikom, w jak najprostszy sposób, na czym polegają starożytne rytuały i dlaczego warto wprowadzać je do współczesnej medycyny, kosmetologii, bioenergoterapii, a także zabiegów relaksacyjnych czy odprężających. Informacje zawarte w wyżej wymienionej książce, umożliwiają przywrócenie równowagi duchowej i emocjonalnej, co pomaga w terapii niektórych zaburzeń i chorób psychicznych.

Joga, aromaterapia i ćwiczenia oddechowe – wsparcie dla organizmu człowieka


Pozytywnie oceniona książka Emmy Loewe i Lindsay Kellner jest przewodnikiem po metodach relaksu wykorzystujących medytację, jogę, ćwiczenia oddechowe i aromaterapię. Ułatwieniem dla czytelnika jest podział na rytuały dedykowane odzyskaniu równowagi ciała i ducha, z uwzględnieniem poszczególnych pór roku. Według autorek książki, starożytni medycy i specjaliści od tradycji duchowych, a także ajuwerdy uznawali, że nastrój, emocje i zdolności psychofizyczne człowieka, zmieniają się w zależności od danego miesiąca w roku kalendarzowym.

Lista książek: Emma Loewe

40,79 zł 41,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna