Filip Zawada

Lista książek

Tylko na znak.com.pl
Zbyt wiele zim minęło, żeby była wiosna - Zawada Filip | mała okładka
-25 %

Zbyt wiele zim minęło, żeby była wiosna

Zawada Filip

Najnowsza powieść finalisty Nagrody Literackiej Nike 2020, który przejmująco dosadnie i bezczelnie szczerze pokazuje, jak niebezpiecznie jest zgrywać bohatera przed samym sobą. Opowiadając o miłości i przemocy, mistrzowsko balansuje na granicy tragedii i komedii.

Więcej

42,99 zł

32,24 zł

Tylko na znak.com.pl
Psy pociągowe - Zawada Filip | mała okładka
-25 %

Psy pociągowe

Zawada Filip

Powieść finalisty Nagrody Literackiej Nike 2020. Psy pociągowe Filipa Zawady to relacja z twojego życia. Ponad sto stacji rozpoczyna wciąż nowe opowieści. Wsiadasz?

Więcej

39,99 zł

29,99 zł

Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek - Filip Zawada | mała okładka
-32 %

Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek

Filip Zawada

Historia poszukiwania swojego miejsca na Ziemi, planecie ludzi. Świeża, błyskotliwa proza, która sprawia, że zaczynasz widzieć, jak bardzo świat wyobrażeń różni się od rzeczywistości. Z każdą stroną uświadamiasz sobie, że tę książkę Filip Zawada napisał właśnie o tobie.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Trzy ścieżki nad jedną rzeką sumują się - Filip Zawada | mała okładka
-20 %

Trzy ścieżki nad jedną rzeką sumują się

Filip Zawada

Nowa książka Filipa Zawady jest wyjątkowa – takie origami tai chi. Frazy zataczają wirtualne koła puszczonej w ruch wyobraźni. Droga, w którą wyrusza autor i czytelnik, prowadzi przez zagęszczoną sieć przecinków, kropek, nawiasów i syntetycznych strof, które mogą tę drogę ograniczać i rozwijać. Książka symbolizuje linię życia, załamującą się, ale zawsze ostatecznie wychodzącą na prostą, a zbiór przedstawi[...]

Więcej

34,00 zł

27,36 zł