Frank Barbiere

Frank J. Barbiere jest twórcą pochodzącym z New Jersey. Jest byłym nauczycielem angielskiego i absolwentem Rutgers University i Graduate School for Education.
Frank zasłynął w branży komiksowej dzięki Five Ghost, który okazał się wielkim hitem. Od tego czasu stał się rozpoznawalny i dzięki temu miał szansę pracować z większością znaczących wydawców w Stanach Zjednoczonych.
Jego twórczość możemy obserwować w takich pozycjach jak m.in.: Avengers World i Howling Commandos z S.H.I.E.L.D. w Marvel Comics, a także należącej do twórcy serii Black Market i Broken World (BOOM! Studios), The Revisionist (Aftershock Comics), Violent Love (Image Comics) i The White Suits (Dark Horse Comics).
Od 2017 roku Frank pracuje jako projektant narracji w Vicarious Visions, koncentrując się na serii gier wideo Destiny.

Lista książek

Avengers Impas Atak na Pleasant Hill - Spencer Nick, Barbiere Frank | mała okładka
-34 %

Avengers Impas Atak na Pleasant Hill

Spencer Nick, Barbiere Frank

Uśmiechnięci sąsiedzi? Zadbane ulice? Żadnych przestępców? Miasteczko Pleasant Hill mogłoby być ucieleśnieniem amerykańskiego snu, gdyby nie skrywało mrocznej tajemnicy. Żeby odkryć, co naprawdę się w nim dzieje, trzej skłóceni bohaterowie muszą połączyć siły: Steve Rogers, Bucky Barnes oraz Sam Wilson. Jednak gdy przebudzi się ich dawny wróg, a na miejsce przybędą dwie konkurencyjne drużyny Avengers, siela[...]

Więcej

89,99 zł

59,65 zł