Hendrik Groen

Holenderski pisarz, autor między innymi dzienników „Małe eksperymenty ze szczęście” oraz „Dopóki życie trwa”, bardzo ciepło przyjętych przez czytelników. Hendrik Groen to jego artystyczny pseudonim, naprawdę nazywa się Peter de Smet.

Lista książek

Żyj i pozwól żyć - Hendrik Groen | mała okładka
-28 %

Żyj i pozwól żyć

Hendrik Groen

Arthur Ophof nie tak wyobrażał sobie swoje życie. Chciał podróżować w najdalsze zakątki świata, a zamiast tego spędza długie godziny w ulicznych korkach.

Więcej

39,90 zł

28,87 zł

Małe eksperymenty ze szczęściem Sekretny dziennik Hendrika Groena, lat 83 i 1/4 - Hendrik Groen | mała okładka
-20 %

Małe eksperymenty ze szczęściem Sekretny dziennik Hendrika Groena, lat 83 i 1/4

Hendrik Groen

Hendrik Groen być może jest stary, ale z pewnością jeszcze nie martwy. Choć ciało odmawia mu posłuszeństwa, jeszcze się nie poddał. To prawda, że jego codzienne spacery są coraz krótsze, ponieważ nogi odmawiają mu posłuszeństwa, to prawda, że musi regularnie odwiedzać swojego lekarza rodzinnego. Z technicznego punku widzenia jest zgrzybiałym dziadkiem, nie zamierza jednak siedzieć bezczynnie, czekając na śm[...]

Więcej

39,90 zł

31,74 zł

Dopóki życie trwa Nowy sekretny dziennik Hendrika Groena, lat 85 - Hendrik Groen | mała okładka
-20 %

Dopóki życie trwa Nowy sekretny dziennik Hendrika Groena, lat 85

Hendrik Groen

Dopóki życie trwa to drugi - po Małych eksperymentach ze szczęściem –dziennik Hendrika Groena. Ogromny sukces pierwszej książki skłonił autora do napisania jej kontynuacji.

Hendrik Groen może i jest stary, ale to nie znaczy, że wkrótce zamierza rozstać się z życiem. Co prawda jego spacery z dnia na dzień stają się coraz krótsze, bo nogi zaczynają odmawiać mu posłuszeństwa, a wizyty u lekarza są znacznie cz[...]

Więcej

39,90 zł

31,74 zł