J.A. Redmerski

J.A. Redmerski

J.A. (Jessica Ann) Redmerski jest wielokrotnie nagradzaną, bestsellerową autorką New York Times’a, USA Today i Wall Street Journal. Zaczynała, publikując samodzielnie w 2012, została zauważona po sukcesie wydawniczym „Na krawędzi nigdy”, odznaczonej Grand Central Publishing/Forever Romance. Do tej pory jej książki zostały przetłumaczone na 20 języków. „Na krawędzi nigdy” było na drugiej pozycji na liście New York Times’a, i przez dwa tygodnie widniało na pierwszym miejscu na liście Amazona.

Jessica kocha książki, telewizję i dobre filmy, szczególnie długie i epickie historie miłosne. Marzy o pokonaniu długiej listy swoich lęków, znalezieniu idealnej koszuli, którą naprawdę polubi, podróży dookoła świata i o dobrym partnerze zbrodni.

Lista książek

Zło w zarodku - J. A. Redmerski | mała okładka
-28 %

Zło w zarodku

J. A. Redmerski

Relacje pomiędzy członkami Zakonu Victora Fausta niewiele się zmieniły przez ostatni rok, wszystko zmienia się jednak kiedy sześciu najważniejszych agentów zostanie zaatakowanych przez nieznanego wroga. Niewinni ludzie, bliscy agentów Zakonu, zostają porwani. Aby ich odzyskać agenci muszą wyznać swój najmroczniejszy, najgłębiej skrywany sekret tajemniczej kobiecie o imieniu Nora.

Więcej

38,90 zł

28,19 zł

Zabić Sarai - J.A. Redmerski | mała okładka
-28 %

Zabić Sarai

J.A. Redmerski

Sarai miała zaledwie czternaście lat, kiedy matka uciekła z nią do Meksyku, gdzie zamieszkały ze znanym baronem narkotykowym. Z biegiem lat dziewczyna zapomniała, co to znaczy wieść normalne życie, ale nigdy nie porzuciła nadziei, że pewnego dnia ucieknie z miejsca, w którym była przetrzymywana przez ostatnie dziewięć lat.
Victor jest bezlitosnym płatnym mordercą, który podobnie jak Sarai znał tylko życie p[...]

Więcej

38,90 zł

28,19 zł

Drugie życie Izabel - J.A. Redmerski | mała okładka
-28 %

Drugie życie Izabel

J.A. Redmerski

Zdesperowana, by wieść życie u boku płatnego mordercy, który pomógł jej uciec z niewoli, Sarai postanawia na własną rękę wyrównać rachunki z okrutnym sadystą, Arthurem Hamburgiem. Jednak brak doświadczenia w zabijaniu sprawia, że jej plan spełza na niczym, a ona sama ledwo uchodzi z życiem.
Lekkomyślne decyzje Sarai sprowadzają ją na ścieżkę, z której nie ma odwrotu. Dlatego stawia Victorowi ultimatum: albo[...]

Więcej

38,90 zł

28,19 zł

Łabędź i Szakal - J.A. Redmerski | mała okładka
-28 %

Łabędź i Szakal

J.A. Redmerski

"Fredrik Gustavsson nigdy nie sądził, że mógłby się zakochać. Był przekonany, że żadna kobieta nie zaakceptuje jego okrutnej natury. Aż pewnego dnia poznał Seraphinę – kobietę tak samo brutalną i spragnioną krwi jak on. Spędzili razem dwa krótkie, ale niezapomniane lata, przepełnione pożądaniem, śmiercią i najmroczniejszą formą miłości.

A potem Seraphina zniknęła.

Minęło sześć lat, odkąd sadystyczna kocha[...]

Więcej

38,90 zł

28,19 zł