Janusz Szostak

Dziennikarz, reporter śledczy, pisarz, wydawca Expressu Wieczornego, Expressu Sochaczewskiego, Expressu Płockiego i Reportera.

Absolwent dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Były dziennikarz Tygodnika Popularnego, Walki Młodych, Ziemi Sochaczewskiej, Wiadomości Skierniewickich, Miliardera, Expressu Wieczornego. Współpracował z wieloma redakcjami m.in. Spotkaniami, Nowym Światem, Konfrontacjami, Tygodnikiem Kulturalnym, Tygodnikiem Solidarność, Przeglądem Tygodniowym, Revią. Był przewodniczącym Porozumienia Centrum województwa skierniewickiego i działaczem NSZZ Solidarność w mediach.

W roku 1987 Detonator BN, którego był menedżerem, wygrał Festiwal w Jarocinie. Był organizatorem Miss Mazowsza.

Lista książek

Widziadła. Świadectwa z zaświatów - Janusz Szostak | mała okładka
-42 %

Widziadła. Świadectwa z zaświatów

Janusz Szostak

Widziadła świadectwa z zaświatów – to reporterska podróż do nawiedzonych miejsc oraz domów zasiedlonych przez zjawy. To również relacje świadków.


Janusz Szostak odwiedził kilkadziesiąt miejsc, które łączyło jedno – zjawiska paranormalne, niewyjaśnione zdarzenia. Odwiedził ludzi, w których domach zadomowiły się zjawy. Opowiedział o klątwach, które stały się przyczynami tragedii.
[...]

Więcej

39,99 zł

23,23 zł

Urwane ślady - Janusz Szostak | mała okładka
-38 %

Urwane ślady

Janusz Szostak

Zaginął, wyszła z domu, znaki szczególne, miała na sobie – codziennie widujemy takie ogłoszenia.

Więcej

39,99 zł

24,71 zł

Co się stało z Iwoną Wieczorek

Janusz Szostak

Osiem lat poszukiwań, zaangażowanie Policji, jasnowidzów, detektywów.

Ślad po Iwonie Wieczorek zaginął w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Znajomi widzieli ją po raz ostatni o 2:50 nad ranem. O godzinie 4:12, 20 minut od domu kobiety, monitoring zarejestrował, jak wracała z imprezy w Sopocie. Siedem lat po całym zdarzeniu policja pokazała nagranie, na którym widać mężczyznę z ręcznikiem idącego za zaginioną[...]

Więcej

39,99 zł

28,47 zł

Słowik Skazany na bycie gangsterem - Janusz Szostak | mała okładka
-38 %

Słowik Skazany na bycie gangsterem

Janusz Szostak

Andrzej Z. ,,Słowik", to legendarna postać polskiego świat przestępczego. Uznawany za najbardziej niebezpiecznego spośród liderów ,,Pruszkowa", jednocześnie uchodził za jednego z najbardziej inteligentnych członków tej grupy. Andrzej Z. to skarbnica wiedzy o polskim świecie przestępczym, gdyż był na samym jego szczycie.

To jeden z nielicznych bossów ,,Pruszkowa", który nie udzielał jakichkolwiek wypowiedzi[...]

Więcej

39,99 zł

24,71 zł

Komando Śmierci - Janusz Szostak | mała okładka
-38 %

Komando Śmierci

Janusz Szostak

Po upadku „Pruszkowa“ i „Wołomina“ gangsterską Polską niepodzielnie zawładnął „Mokotów“ – ostatnia w kraju organizacja przestępcza o znamionach mafijnych.
O tym komandzie śmierci wciąż boi się mówić nawet policja.

Więcej

39,98 zł

24,71 zł

Byłam dziewczyną mafii - Janusz Szostak | mała okładka
-38 %

Byłam dziewczyną mafii

Janusz Szostak

"Prawdziwa historia namiętności i zbrodni"

Szokująca relacja byłej miss nastolatek z kulisów konkursów piękności i świata modelingu, którymi od lat interesują się gangsterzy. Dla niektórych dziewczęta ta przygoda kończyła się w domach publicznych. Gdyż są tylko towarem w rękach handlarzy ludźmi, działających na zlecenie gangów. Anna miała nieco więcej szczęścia, z konkursu Miss Polski trafiła do gangu moko[...]

Więcej

39,98 zł

24,71 zł