Jess Zimmerman

Jess Zimmerman od wielu lat pasjonowała się literaturą. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła studia na Wydziale Dziennikarstwa, otrzymując stopień magistra. W późniejszych latach Zimmerman pełniła funkcję redaktorki wydawnictwie Quirk Books. Ponadto była ona także redaktorką naczelną wydawnictwa non-profit Electric literaturę. Jess Zimmerman jest współzałożycielką portalu literackiego Archipelaque, a także współpracowniczką portalu The Establishment.

Jess Zimmerman - książki wydane we współpracy i samodzielna twórczość


Zróżnicowany dorobek literacki Jess Zimmerman obejmuje książki obyczajowe o tematyce feministycznej. To pozycje stworzone wraz z innymi autorkami, jak i twórczość sygnowaną jej nazwiskiem. Zimmerman jest autorką książki „Kobiety i inne potwory Tworzenie nowej mitologii”. Ponadto wraz z Jayą Saxeną tworzyła ona wybitną powieść „Basic witches. Magia kobiecości”.

Publikacje w The Guardian i na licznych portalach internetowych


Zimmerman podobnie, jak inni twórcy XXI wieku, przyniosła swoją aktywność zawodową do sieci. W jej dorobku znajdują się różne artykuły, a także blogi czy wpisy umieszczone na różnych portalach internetowych między innymi Grit czy FactCheck.org. Zimmerman publikuje także w miesięczniku The Guardian.

Lista książek: Jess Zimmerman

28,64 zł 28,64 zł - najniższa cena 49,90 zł - cena detaliczna