Justyna Dąbrowska

Justyna Dąbrowska ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie pracuje jako psychoterapeutka. Pisarka posiada prestiżowe certyfikaty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii osób dorosłych i terapii pomiędzy rodzicami, a niemowlętami. Justyna Dąbrowska jest założycielką i redaktor naczelną czasopisma „Dziecko”. Pisarka związana jest również z „Tygodnikiem Powszechnym”.

Justyna Dąbrowska – wywiady ze znanymi ludźmi


Justyna Dąbrowska jest autorką poczytnych publikacji. Szczególną popularnością cieszą się jej wywiady przeprowadzane z interesującymi ludźmi, którzy są starannie dobierani przez pisarkę. W 2016 roku wydana została książka Justyny Dąbrowskiej pt. „Nie ma się czego bać rozmowy z mistrzami”. Autorka przeprowadza wywiady z takimi osobistościami, jak ks. Adam Boniecki, Julia Hartwig, Zula Wielowieyska czy Krzysztof Pomian. Opowiadają oni wyjątkowe historii o miłości, wierze, nadziei i sensie życia. Jest to pouczająca lektura, pozwalająca patrzeć na świat z optymizmem. W 2019 roku wydana została kolejna książka autorki, zawierająca wywiady pt. „Miłość jest warta starania”. Można w niej znaleźć wywiady z popularnymi postaciami ze świata literatury, sztuki i mediów.

Tajemnice psychoterapii


Justyna Dąbrowska w swoich publikacjach porusza również tematykę relacji pomiędzy dziećmi, a rodzicami. W 2016 roku, opublikowana została książka pisarki pt. „Matka młodej matki”. Jest to przydatna lektura dla kobiet, które zostały babciami. Justyna Dąbrowska pokazuje, w jaki sposób pomóc młodym rodzicom i dawać im należyte wsparcie. Ponadto Justyna Dąbrowska, jest autorką książki pt.
Zawsze jest ciąg dalszy. Rozmowy z psychoterapeutami”. Jest to cykl rozmów, przeprowadzonych z wybitnymi psychoterapeutami, pracującymi wiele lat w tym zawodzie. Czytelnik może dowiedzieć się z tej publikacji, jakie czynniki sprawiają, że psychoterapeuci mają nieustanną chęć do wykonywania tej pracy.

Lista książek: Justyna Dąbrowska

29,70 zł 29,42 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

29,42 zł 25,64 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

29,42 zł 29,42 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

34,90 zł 34,90 zł - najniższa cena 34,90 zł - cena detaliczna

39,90 zł 39,90 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna

32,67 zł 28,49 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna