Katarzyna Basiewicz

Katarzyna Basiewicz jest zamiłowaną ogrodniczką, mieszkającą w Krakowie. Razem z Dominiką Krzych wydała niezwykłą publikację pt. „Miejskie ogrodnictwo, czyli jak uprawiać jedzenie w mieście”. Autorki prowadzą również oryginalną stronę o ogrodnictwie www.inspekty.pl, która jest pierwszym tego rodzaju portalem w Polsce.

Katarzyna Basiewicz – miłośniczka miejskiego ogrodnictwa


Katarzyna Basiewicz uprawnia ogródek warzywny na podwórku krakowskiej kamienicy, mieszczącej się na Starym Podgórzu. Autorka postanowiła podzielić się z czytelnikami swoimi doświadczeniami w zakresie miejskiego ogrodnictwa. W wydanej publikacji zawarte zostały przydatne rady i instrukcje, które sprawią, że każda osoba, będzie mogła założyć swój własny ogródek warzywny w mieście.

Sposoby na uprawę warzyw w przestrzeni miejskiej


Katarzyna Basiewicz wraz z Dominką Krzych przekonują, że codzienne zajmowanie się roślinami, jest niezwykle satysfakcjonującym zajęciem. Dzięki niemu można odnaleźć wewnętrzy spokój i zrelaksować się po uciążliwym dniu w pracy. Miejskie ogrodnictwo sprawia, że każda osoba może delektować się pysznym smakiem własnoręcznie wyhodowanych warzyw.

Lista książek: Katarzyna Basiewicz

31,50 zł 31,50 zł - najniższa cena 69,99 zł - cena detaliczna