Katarzyna Błażejewska

absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz psychodietetyki Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Wyznaje zasadę, że można jeść niemal wszystko, ważne są proporcje. W proponowanych dietach, jak również w edukacji pacjentów kładzie nacisk na produkty sezonowe, regionalne i – co niesłychanie ważne - naturalne.

Lista książek

Gotujemy pełną parą. Gorączka Lodu Disney

Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Poznaj mnóstwo inspirujących pomysłów dla dzieci i rodziców na zdrowe i pyszne jedzenie!
Jeżeli masz problem z małym niejadkiem - ta książka pomoże uporać się z problemem. Książka autorstwa Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr pokaże, że zarówno przygotowanie, jak i samo jedzenie może być świetną zabawą! Oprócz smacznych pomysłów na posiłki znajdziesz w niej ciekawostki dotyczące produktów - Skąd pochodzą? Gdzie [...]

Więcej

29,90 zł

17,96 zł

Koktajle. Pysznie, świeżo, kolorowo, czyli koktajle dla zdrowia i urody. Część 2 - Katarzyna Błażejewska  | mała okładka
-44 %

Koktajle

Katarzyna Błażejewska

Druga część książki „Koktajle dla zdrowia i urody” to kolejna porcja zupełnie nowych, sprawdzonych przepisów. Stworzone przez eksperta receptury zapewnią przygotowanie smacznych, niewymagających dużych nakładów energii ani finansów napojów, które dostarczają odpowiednio dobrane składniki do naszej diety.

Więcej

34,90 zł

19,62 zł

Koktajle  - Katarzyna Błażejewska | mała okładka
-44 %

Koktajle

Katarzyna Błażejewska

Od kilku lat na świecie zapanowała prawdziwa moda na koktajle – z owoców, warzyw, ziół i zbóż. Czy w Twojej diecie brakuje owoców i warzyw? Jesz w pośpiechu? Czy odżywiasz się racjonalnie? A może pragniesz schudnąć? Podkręcić metabolizm? Wygrać ze stresem?
Jeśli tak, ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Więcej

34,90 zł

19,62 zł

Uczta dla dwojga. Zdrowa dieta dla mamy i dziecka

Błażejewska Katarzyna, Mrozowska Monika

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Monika Mrozowska Uczta dla dwojga.
Zdrowa dieta dla mamy i dziecka
Specjalnie skomponowane, odpowiednio zbilansowane menu na dziewięć miesięcy ciąży
Niejedna kobieta słyszy, że w czasie ciąży powinna jeść za dwoje. Nie chodzi jednak o to, żeby jeść za dwoje, ale dla dwojga – tak, aby dostarczyć wszelkich odpowiednich składników zarówno organizmowi matki, jak i dziecka. Kobieta p[...]

Więcej

39,90 zł

19,95 zł

Koktajle. Zdrowo smacznie wyjątkowo - Katarzyna Błażejewska | mała okładka
-44 %

Koktajle. Zdrowo smacznie wyjątkowo

Katarzyna Błażejewska

Nowe, specjalnie skomponowane tygodniowe kuracje. Masz poczucie, że wyglądasz dużo starzej niż wskazuje Twoja metryka? Marzysz o lśniących włosach? Coraz częściej widzisz na swoje skórze tzw. pajączki?

Więcej

36,90 zł

20,75 zł

Katarzyna Błażejewska. Odżywianie dzieci mądre i z

Eliza Piotrowska

Tupcio Chrupcio pomaga dzieciom oswajać się z nowymi sytuacjami w życiu: pierwszym dniu w przedszkolu, narodzinami rodzeństwa, pożegnaniu z pieluszką. Seria książeczek z pięknymi ilustracjami oraz historyjkami, które uwielbiają wszyscy mali czytelnicy!

Więcej

34,99 zł

21,63 zł

Superkoktajle dla zdrowia i urody czyli koktajle z superfoods - Katarzyna Błażejewska-Stuhr | mała okładka
-44 %

Superkoktajle dla zdrowia i urody czyli koktajle z superfoods

Katarzyna Błażejewska-Stuhr

SUPERKOKTAJLE
SUPERodżywcze, SUPERsmaczne!
Katarzyna Błażejewska-Stuhr autorka bestsellerowej serii Koktajle tym razem poda przepisy na... Superkoktajle.
Superkoktajle to 70 przepisów na pyszne koktajle, wzbogacone o superfoods, czyli produkty o największej zawartości cennych składników odżywczych, witamin i minerałów.
Spożywając je regularnie, zadbasz o zdrowie, a swojemu podniebieniu dostarczysz prawdziwe[...]

Więcej

39,90 zł

22,44 zł

Uczta małego alergika 80 przepisów - Katarzyna Błażejewska-Stuhr | mała okładka
-44 %

Uczta małego alergika 80 przepisów

Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Alergie dotykają coraz więcej dzieci, a z roku na rok liczba ta lawinowo wzrasta. Rodzice coraz częściej zmuszeni są do modyfikowania diety swoich maluchów ze względu na alergie lub pokarmowe nietolerancje. Nie jest to zadanie łatwe – wyeliminować część składników i zachować pyszny smak.
Katarzyna Błażejewska-Stuhr obala mit, że posiłki dla alergików nie mogą być smaczne. Podaje zalecenia dietetyczne oraz p[...]

Więcej

39,90 zł

22,44 zł

Zdrowe i pełne energii dziecko Porady mamy dietetyczki - Katarzyna Błażejewska-Stuhr | mała okładka
-44 %

Zdrowe i pełne energii dziecko Porady mamy dietetyczki

Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie – źle się odżywają, mało się ruszają. Już co piąte polskie dziecko ma nadwagę lub otyłość.
To bagaż na całe życie. To nie tylko nadmierna ilość tkanki tłuszczowej i większe obwody. To przede wszystkim zmieniony skład ciała, który wpływa na funkcjonowanie organizmu. Badania naukowe wskazują iż otyłość i jej konsekwencje mogą być skutecznie korygowane przez zdrowy try[...]

Więcej

39,90 zł

22,44 zł