Katarzyna Kieś-Kokocińska

Lista książek

Atlas historii Polski dla dzieci

Kieś-Kokocińska Katarzyna, Bąk Jolanta, Binda Mateusz

Atlas historii Polski dla dzieci to 22 mapy prezentujące historię ziem polskich od jej początków po współczesność.

Więcej

29,95 zł

15,51 zł

Czytanki metodą sylabową - Andersen Hans Christian, Grimm Jakub i Wilhelm, Perrault Charles, Kieś-Kokocińska Katarzyna (opracow | mała okładka
-38 %

Czytanki metodą sylabową

Andersen Hans Christian, Grimm Jakub i Wilhelm, Perrault Charles, Kieś-Kokocińska Katarzyna (opracow

Czytanki metodą sylabową to książka idealna dla każdego malucha, który zna już literki, potrafi samodzielnie czytać, ale ma jeszcze z tą umiejętnością problemy i potrzebuje odpowiedniej książki do ćwiczeń - ciekawej, napisanej ładnym językiem, a jednocześnie przygotowanej od strony metodycznej tak, by ułatwiała pracę i skutecznie kształciła płynne czytanie.

Dlatego Czytanki metodą sylabową zawierają teksty[...]

Więcej

14,89 zł

9,26 zł

Baśnie babuni

Kieś-Kokocińska Katarzyna, Zagnińska Maria

Baśnie babuni to zbiór pięciu najpopularniejszych, kochanych przez dzieci na całym świecie baśni. Można w nich spotkać wszystkie postacie uwielbiane przez małych czytelników - mówiące zwierzęta, dobre wróżki, nieszczęśliwe sierotki, piękne królewny i szlachetnych książąt.

Baśnie bawią, wzruszają i uczą, jaki naprawdę jest świat. Ta piękna, kolorowa książka spodoba się każdemu dziecku.[...]

Więcej

6,99 zł

5,95 zł

Najpiękniejsze dobranocki (twarda oprawa) Duża czcionka ułatwiająca czytanie

Katarzyna Kieś-Kokocińska

Prezentujemy zbiór Najpiękniejsze dobranocki, zawierający opowieści inspirowane baśniami z całego świata, które zachwycą rodziców i dzieci. Książka została przygotowana w taki sposób, by można ją było czytać dziecku po zmroku, w świetle nocnej lampki – czcionka jest bowiem duża i wyraźna. Piękna, twarda oprawa sprawia ponadto, że jest niezwykle trwała.

To doskonała pozycja również dla tych maluchów, które [...]

Więcej

14,95 zł

10,63 zł

Ilustrowana historia Polski dla dzieci

Katarzyna Kieś-Kokocińska

Ilustrowana historia Polski dla dzieci to 115 barwnych opowieści o najważniejszych w naszych dziejach wydarzeniach i postaciach ? od czasów legendarnych do współczesności. Dzięki tej książce pierwsze spotkania dzieci z ojczystą historią nie są ani trudne, ani nudne, a atrakcyjne ilustracje dodatkowo pobudzają wyobraźnię i zainteresowanie przeszłością.

Więcej

29,95 zł

15,49 zł

Najpiękniejsze bajki Duża czcionka ułatwiająca czytanie

Katarzyna Kieś-Kokocińska

Dzieciom trzeba czytać od najmłodszych lat. Czytanie do poduszki jest przecież jedną z najprzyjemniejszych czynności całego dnia spędzonego z dzieckiem. Pozwala zarówno nam, dorosłym, jak i dzieciom przenieść się w magiczny świat baśni, pięknych historii pełnych przygód. Dzieci rozwijają wyobraźnię, wrażliwość na otaczający świat, uczą się też, jak kochać książki.

Prezentujemy Najpiękniejsze bajki - zbiór [...]

Więcej

14,95 zł

10,63 zł