Kimberlie Hamilton

Kimberlie Hamilton jest autorką literatury dziecięcej, blogerką oraz scenariuszopisarką. Pochodząca z Kalifornii pisarka, zdobyła wykształcenie na poziomie magistra scenopisarstwa na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Swój rozwój kontynuowała, podejmując studia na Uniwersytecie w Aberdeen. Po przeprowadzce z Kalifornii, w 2017 roku, na stałe osiadła w północnej Szkocji, gdzie mieszka z partnerem oraz czterema ukochanymi kotami.

Kimberlie Hamilton – działania na rzecz zwierząt


Kimberlie Hamilton od lat z angażuje się w działania mające na celu ochronę zwierząt. W swoich charytatywnych inicjatywach skupia swoją uwagę w szczególności na kotach, zasiada również w zarządzie amerykańskiej organizacji non-profit, która pomaga bezdomnym kotom. Jak podkreśla sama Kimberlie Hamilton, jej marzeniem jest otwarcie w przyszłości własnego schroniska dla bezbronnych kotów i innych potrzebujących pomocy zwierząt. Kimberlie Hamilton jest aktywna w Internecie, gdzie z zaangażowaniem prowadzi blog, w którym opowiada o podróżach, kulturze, ludziach i ich poruszających historiach. Wnikliwość i wysoka wrażliwość Hamilton, zauważalna w jej publikacjach sprawiła, że autorka ma rzesze wiernych fanów w Internecie.

Historie o zwierzętach dla dzieci


W swojej twórczości Kimberlie Hamilton łączy talent i lekkie pióro z tematyką swojej życiowej pasji, jaką są zwierzęta. Tworzone przez nią książki z gatunku literatury dziecięcej, dedykowane są młodym, wrażliwym czytelnikom. Spod pióra autorki wyszły tytuły, takie jak: „Opowieści o dzikich zwierzętach, które mogą wyginąć. 60 poruszających historii o najbardziej zagrożonych gatunkach zwierząt na świecie”, „Opowieści o kotach, które rządziły światem. 30 kocich bohaterów, którzy dokonali niezwykłych rzeczy”, „Opowieści o psach, które ratowały świat. 31 wiernych zwierzaków, które odcisnęły ślady swoich łap w historii”. Publikowane przez Hamilton barwne pozycje literatury dziecięcej uczą empatii, wrażliwości i miłości do zwierząt.

Lista książek: Kimberlie Hamilton

31,49 zł 30,59 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

15,00 zł 20,25 zł (-25%) - najniższa cena 44,99 zł (-66%) - cena detaliczna

31,49 zł 30,59 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna