Linda Sarah

Linda Sarah urodziła się w Wielkiej Brytanii. Będąc dzieckiem, marzyła o byciu strażakiem. Karierę zawodową rozpoczęła w Paryżu, pracując jako pianistka i piosenkarka. Ukończyła londyńską szkołę Slade School of Fine Art., zdobywając dyplom z zakresu sztuk pięknych. Prywatnie wychowuje syna. Linda Sarah znana jest jako pisarka książek dla dzieci. Do tej pory ukazały się trzy publikacje autorki, które dedykowane są najmłodszym czytelnikom.

Linda Sarah – „Przyjaciele”


W 2022 roku wydana została książka pt. „Przyjaciele”, autorstwa Lindy Sarah i Benji Daviesa. Jest to piękna opowieść o dwójce najlepszych przyjaciół o imionach Emi i Bert. Dzieci całe dnie spędzają na wzgórzu, gdzie przesiadują w dużym, kartonowym pudle. Wymyślają niezwykle zabawy i odgrywają rolę różnych osób - żołnierzy, królów czy astronautów. Przyjaźń Emi i Berta zostaje wystawiona na próbę, kiedy nowa osoba, chce się przyłączyć do ich paczki. Jest to piękna opowieść o niezwykle istotnych sprawach, takich jak: przyjaźń, miłość i wierność.

Poczytne książki dla dzieci


Linda Sarah jest również autorką książek dla najmłodszych czytelników, o tytułach: „The Secret Sky Garden” i „Toms’s Magnificent Machnies”. Fabuła publikacji opowiada o niezwykłych przygodach małych dzieci. Są to książki pobudzające wyobraźnię. Linda Sarah, w sposób bardzo prosty porusza w swoich książkach ważne tematy. Książki te posiadają również piękne i niesamowite ilustracje, które zachęcają dzieci do ich czytania.

Lista książek: Linda Sarah

Przyjaciele - Davies Benji, Sarah Linda | mała okładka
-67 %

Przyjaciele

Benji Davies , Linda Sarah

7.9 / 10 (17 ocen)

15,00 zł 20,25 zł (-25%) - najniższa cena 44,99 zł (-66%) - cena detaliczna