Lindsay Kellner

Lindsay Kellner to amerykańska autorka poradników dotyczących zdrowia i medycyny naturalnej. Kellner zaczęła interesować się zdrowym stylem życia, a także starożytną medycyną już w okresie liceum i w trakcie nauki na studiach. Kellner zauważyła, że osoby zaczynają korzystać z jej porad, jak również stosować się do jej zaleceń. Szczegółowo objaśnione przez nią starożytne rytuały, miały na celu pomóc wielu osobom w pozbyciu się negatywnych emocji, wyzwoleniu z traum, jak również w poprawie kondycji psychofizycznej.

Lindsay Kellner – pasjonatka ajuwerdy I starożytnej medycyny chińskiej


Pasja do studiowania starożytnej medycyny i ajuwerdy, zaowocowała nawiązaniem współpracy z inną Amerykanką, która również zajmuje się tą dziedziną nauki. Kellner wspólnie z Emmą Loewe stworzyły, napisany bardzo przystępnym językiem, poradnik pt. „Moc rytuałów. Przewodnik po świecie self-care”. To pozycja beletrystyczna, w której zawarte są praktyczne porady, jak również metody przeprowadzania zabiegów oczyszczających, poprawiających nastrój czy aromaterapeutycznych z wykorzystaniem dostępnych na rynku preparatów czy przedmiotów codziennego użytku.

Poradnik na temat metod relaksacyjnych i oczyszczających


Lindsay Kellner wraz z Emmą Loewe udowadniają w swoim poradniku, że rytuały stosowane w starożytnej medycynie chińskiej, a także ajuwerdzie miały istotny wpływ na doskonałe samopoczucie żyjących w tamtym okresie osób. Wszystkie rytuały przedstawione przez autorki zostały skonsultowane z lekarzami medycyny, a także osobami zawodowo zajmującymi się psychiatrą i psychoterapią. Lindsay Kellner wraz z Emmą Loewe przedstawiają w swojej książce metody pracy z osobami zagrożonymi depresją. To także wsparcie dla osób borykających się z różnymi problemami natury psychicznej. Działania te opierają się na wiedzy starożytnych, chińskich medyków.

Lista książek: Lindsay Kellner

40,79 zł 41,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna