Lisa Harris

Lisa Harris wraz z mężem i trójką dzieci pracuje jako misjonarka w Afryce. Jest bardzo aktywną działaczką na rzecz najsłabszych – dzieci i kobiet. Mistrzyni pióra i kryminału, w którym czuć oddech Boga.

Lista książek

Ścigana AKTA NIKKI BOYD #3 - Lisa Harris | mała okładka
-45 %

Ścigana AKTA NIKKI BOYD #3

Lisa Harris

Lot Nikki Boyd do Nashville przebiegał rutynowo… do czasu lądowania awaryjnego.
Gdy sytuacja na lotnisku zostaje opanowana, Nikki orientuje się, że zaginęła kobieta, która w samolocie siedziała obok niej. Nikt nie chce potwierdzić jej obecności na liście pasażerów. Kiedy Nikki dowiaduje się, że Erika Hamilton leciała do Nashville pod opieką generała sił powietrznych, by zeznawać przed sądem przysięgłych jak[...]

Więcej

34,90 zł

19,23 zł

Wendeta Akta Nikki Boyd - Lisa Harris | mała okładka
-45 %

Wendeta Akta Nikki Boyd

Lisa Harris

Nikki Boyd jest najlepszą agentką w Oddziale Specjalnym ds. Osób Zaginionych w stanie Tennessee. Nie potrzebuje niczyjej zachęty do wytężonej pracy: zagadka zniknięcia jej własnej siostry, nierozwikłana od dziesięciu lat, stanowi dla niej źródło nieustannej motywacji. Kiedy na miejscu kolejnego przestępstwa odkrywa fotografię uprowadzonej nastolatki, wykonaną przestarzałym typem aparatu marki Polaroid, prze[...]

Więcej

34,90 zł

19,23 zł

Zaginiona Akta Nikki BOYD #2 - Lisa HARRIS | mała okładka
-45 %

Zaginiona Akta Nikki BOYD #2

Lisa HARRIS

Agentka specjalna Nikki Boyd nie jest zazwyczaj wzywana w przypadku popełnienia morderstwa; jej domenę stanowią śledztwa w sprawie osób zaginionych. Kiedy jednak w domu położonym na spokojnych przedmieściach Nashville dochodzi do podwójnego zabójstwa, a właściciele posesji znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, Nikki rozpoczyna dochodzenie mające wskazać aktualne miejsce pobytu Maca i Lucy Hudsonów.

[...]

Więcej

34,90 zł

19,23 zł

Pakiet Akta Nikki Boyd - Lisa Harris | mała okładka
-45 %

Pakiet Akta Nikki Boyd

Lisa Harris

Nikki Boyd jest najlepszą agentką w Oddziale Specjalnym ds. Osób Zaginionych w stanie Tennessee.
Nie potrzebuje niczyjej zachęty do wytężonej pracy: zagadka zniknięcia jej własnej siostry, nierozwikłana od dziesięciu lat, stanowi dla niej źródło nieustannej motywacji.
Pakiet zawiera tomy pt. Wendeta, Zaginiona i Ścigana.

Więcej

85,00 zł

46,83 zł