Mafi Tahereh

Urodzona w 1998 roku amerykańska pisarka pochodzenia irańsko-amerykańskiego. Debiutowała w 2011 roku publikując książkę „Dotyk Julii”. Tytuł ten został doskonale przyjęty przez czytelników na całym świecie.

Lista książek

Gdyby ocean nosił twoje imię - Mafi Tahereh | mała okładka
-33 %

Gdyby ocean nosił twoje imię

Mafi Tahereh

Bestsellerowa autorka „Dotyku Julli” powraca z poruszającą i wyjątkową powieścią o sile miłości w świecie pełnym nienawiści.
Bycie inną nie musi oznaczać bycia gorszą. Ale świat nie jest idealny i Shirin naprawdę nie ma łatwego życia. Minęło kilkanaście miesięcy od głośnego zamachu z 11 września. To wyjątkowo burzliwy czas zwłaszcza dla szesnastoletniej muzułmanki, która nie zgadza się na to, co zgotował j[...]

Więcej

36,90 zł

24,61 zł

Dotyk Julii. Trylogia

Mafi Tahereh

Historia miłości w dystopijnym świecie.

Dotyk Julii zabija, dlatego Komitet Odnowy chce wykorzystać dziewczynę, by zawładnąć światem. Ale ona się buntuje. W tej walce nie będzie sama.

Więcej

89,90 zł

Julia. Trzy tajemnice

Mafi Tahereh

Specjalny dodatek do bestsellerowej trylogii Tahereh Mafi – nowa książka o losach Julii. Zawiera niezwykły pamiętnik głównej bohaterki, dzięki któremu dowiemy się, co poprzedziło wydarzenia opisane w pierwszym tomie, oraz dwie nowele: „Destroy Me” i „Fracture Me”.
„Destroy Me” to opowieść Warnera pokazująca, co zdarzyło się pomiędzy akcją pierwszej i drugiej części trylogii.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Dar Julii

Mafi Tahereh

Julia już wie, że tylko ona może zatrzymać Komitet Odnowy. Ale aby go pokonać, potrzebuje pomocy kogoś, komu nigdy nie potrafiła zaufać – Warnera. Podczas współpracy z nim przekona się, że nie wszystko, co wie o nim i o Adamie, jest prawdą.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Dotyk Julii

Mafi Tahereh

Nikt nie wie, dlaczego dotyk Julii zabija. Bezwzględni przywódcy Komitetu Odnowy chcą wykorzystać moc dziewczyny, aby zawładnąć światem. Julia jednak po raz pierwszy w życiu się buntuje. Zaczyna walczyć, bo u jej boku staje ktoś, kogo kocha.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Sekret Julii

Mafi Tahereh

Druga część bestsellerowej powieści „Dotyk Julii”, która podbiła serca czytelników na całym świecie.
Julia z Adamem uciekają z kwatery Komitetu Odnowy i trafiają do Punktu Omega, przystani dla dzieci o szczególnych zdolnościach. Wreszcie są bezpieczni. Sielanka zakochanych trwa jednak krótko. Julia poznaje sekret, który może przekreślić ich wspólne marzenia o szczęściu…

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Dotyk Julii

Mafi Tahereh

„Nie możesz mnie dotknąć - szepczę.
Kłamię - oto, czego mu nie mówię.
Możesz mnie dotknąć - oto, czego nigdy nie powiem.
Proszę, dotknij mnie - oto, co chcę powiedzieć”.

Nikt nie wie, dlaczego dotyk Julii zabija.
Bezwzględni przywódcy Komitetu Odnowy chcą wykorzystać moc dziewczyny, aby zawładnąć światem. Julia jednak po raz pierwszy w życiu się buntuje. Zaczyna walczyć, bo u jej boku staje ktoś, kogo kocha.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł