Magdalena Krauze

Polska autorka, pasjonatka literatury obyczajowej. Mieszka na Opolszczyźnie ze swoim mężem oraz córką. Zadebiutowała w 2019 roku w czerwcu ze swoją powieścią “Czekałam na ciebie”.

Lista książek

Zdradzona - Magdalena Krauze | mała okładka
-36 %

Zdradzona

Magdalena Krauze

Joanna jest po czterdziestce. Ma wymarzony dom, satysfakcjonującą pracę, w której spodziewa się awansu, cudowne dzieci oraz wspaniałego męża. Ostatnimi czasy mąż jest jakby mniej wspaniały, bardzo często wyjeżdża na delegacje, a kiedy jest w domu, nie rozstaje się z telefonem. Joanna nie może zrozumieć zachowania Roberta, ani dystansu, jaki nagle pojawił się między nimi. Dzięki skutecznym namowom sąsiadki, [...]

Więcej

34,90 zł

22,38 zł

Czekałam na ciebie - Magdalena Krauze | mała okładka
-36 %

Czekałam na ciebie

Magdalena Krauze

Paulina prowadzi spokojne, powolne życie bez większych szaleństw. W domu otoczona jest wspaniałymi, kochającymi rodzicami.

Więcej

34,90 zł

22,38 zł

Zaufaj mi jeszcze raz - Magdalena Krauze | mała okładka
-36 %

Zaufaj mi jeszcze raz

Magdalena Krauze

o tym jak tajemnica Igora ujrzała światło dzienne, jego związek z Pauliną został wystawiony na ciężką próbę. Kobieta w poczuciu zdrady wyjeżdża, aby nabrać dystansu do sprawy oraz sił, żeby się z nią uporać. W urokliwym Karpaczu Paulina poznaje Adama – mężczyznę, którego życie boleśnie doświadczyło.

Czy pobyt z dala od Igora pozwoli Paulinie spojrzeć na świat z innej perspektywy?

Czy może pozwoli jej na t[...]

Więcej

34,90 zł

22,38 zł