Mark Wolynn

Mark Wolynn po ukończeniu studiów psychologicznych prowadził zajęcia z zakresu psychologii na Uniwersytecie w Pittsburghu, na Western Psychiatric Institute. Ponadto organizował tego rodzaju zajęcia na innych uczelniach i współpracował z Omega Institute, The New York Open Center, a także The California Institute of Integral Studies. To twórca i dyrektor Family Constellation Institute– Instytutu Konstelacji Rodzinnych. Wollyn prowadzi także szkolenia w klinikach, szpitalach i ośrodkach zajmujących się organizowaniem pomocy psychologicznej.

Mark Wolynn – artykuły, książki psychologiczne, socjologiczne, wiersze


Bogata twórczość literacka Mark Wolynna zawiera różne utwory. Autor pisze także wiersze, które publikuje w poczytnych magazynach i miesięcznikach. W dorobku Mark Wolynna znajduje się książka „Nie zaczęło się od ciebie Jak dziedziczona trauma wpływa na to, kim jesteśmy i jak zakończyć ten proces”. Ten poradnik psychologiczny jest skierowany dla osób w każdym wieku.

Liczne wyróżnienia


Za swoją działalność o charakterze społecznym Mark Wolynn został wielokrotnie wyróżniony. Jego wiersze ukazały się w New Yorker. Ponadto poradnik psychologiczny „Zaczęło się od ciebie. Jak dziedziczona trauma wpływa na to, kim jesteśmy i jak zakończyć ten proces” osiągnął rekordową sprzedaż nie tylko w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, ale również w innych krajach Europy.

Lista książek: Mark Wolynn

39,99 zł 39,99 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna

29,99 zł 29,99 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

30,98 zł 30,98 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

34,99 zł 34,99 zł - najniższa cena 34,99 zł - cena detaliczna