Mia Sheridan

Mia Sheridan zamieszkała w Stanach Zjednoczonych, mężatka, posiada czwórkę dzieci. Zdobywczyni nagród New York Timesa. Jak sama o sobie mawia jej celem i przyjemnością w życiu jest opowiadanie o historiach miłosnych oraz o sile przeznaczenia w ich życiu. Literacko jej specjalnością są romanse.

Książki Mii Sheridan czytane są na całym świecie,a sama autorka posiada rzeszę fanów. Każda z jej pozycji to niezależna opowieść, która ma przynosić ukojenie oraz dać nadzieję, że miłość "dotknie" każdego z nas, tylko niektórzy muszą na nią trochę dłużej poczekać.

Jako jej dorobek wymienić można pozycje takie jak "Bez lęku", "Bez szans", "Bez tajemnic", oraz najnowszą " Bez żalu". Autorka w swej twórczości opisując bohaterów oprócz obecnych sytuacji nakreśla także ich przeszłość, w taki sposób by czytelnik mógł poznać ich dogłębniej.

Lista książek

Bez pożegnania

Mia Sheridan

Byli braćmi – bliżniakami – i choć kochałam obu, to moje serce należało tylko do jednego z nich.

Annalia Del Valle kochała Prestona Sawyera praktycznie od zawsze. Córka ubogiej imigrantki najmującej się do pracy na farmie, wychowała się w Dolinie Kalifornijskiej jako wyrzutek, mając za dom maleńki budynek gospodarczy, dawną szopę. Ale jej serce odnalazło wolność na bezkresnych polach Farmy Sawyerów i w tow[...]

Więcej

39,90 zł

22,90 zł

Bez tajemnic

Mia Sheridan

Evie i Leo poznali się jako dzieci, w rodzinie zastępczej. Więź, która ich połączyła, pozwoliła im przetrwać najtrudniejsze chwile, a z czasem zmieniła się w miłość. Myśleli, że zawsze będą razem, jednak los miał wobec nich inne plany.

Więcej

44,90 zł

30,53 zł

Bez lęku - Mia Sheridan | mała okładka
-32 %

Bez lęku

Mia Sheridan

Sport był dla Holdena całym światem, jednak stracił wszystko i wpadł w ramiona uzależnienia. W leśnej willi próbuje przewartościować swoje życie. Okazuje się jednak, że nie jest tam sam.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Bez uczuć

Mia Sheridan

Wyrachowana i bogata Lydia odebrała Broganowi wszystko. Teraz fortuna się od niej odwróciła i stare uczucie zaczyna żyć na nowo. Czy w ich sercach zakwitnie miłość, chociaż wybrali życie bez uczuć?

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Bez szans - Mia Sheridan | mała okładka
-32 %

Bez szans

Mia Sheridan

W upadającym miasteczku Kyland i Ten zakochują się w sobie wbrew rozsądkowi i na przekór surowej rzeczywistości. Czy po latach zdołają spojrzeć sobie w oczy, jeśli poświęcą miłość dla przetrwania?

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Bez winy - Mia Sheridan | mała okładka
-32 %

Bez winy

Mia Sheridan

Obiecali sobie wieczność, nie wiedząc, że jedna chwila może odmienić całe życie. Czy miłość da im kolejną szansę, choć żadne z nich nie jest bez winy?

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Bez słów

Mia Sheridan

Archer, ciężko doświadczony przez życie, mieszka w swojej samotni blisko lasu. Do pobliskiego, sennego miasteczka przybywa Bree. Czy budzące się w ciszy uczucie uwolni ich od bolesnej przeszłości?

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Stinger Żądło namiętności

Mia Sheridan

Los czasem płata figle...
Kto powiedział, że konferencje branżowe muszą być nudne? Nawet jeśli tak bywa, to na pewno nie w Las Vegas, mieście, w którym wszystko może się zdarzyć. To właśnie tam pewna poważna młoda osoba, Grace Hamilton, uczestnicząca w Międzynarodowym Zjeździe Studentów Prawa, poznaje Carsona Stingera, aktora z branży erotycznej, z którym spędza kilka upojnych chwil. Ale cóż może na dłużej [...]

Więcej

39,90 zł

26,27 zł

Calder Narodziny odwagi

Mia Sheridan

Nie bój się walczyć o marzenia!
Kiedy dziesięcioletni Calderpo raz pierwszy zobaczył ośmioletnią Eden, nie przeczuwał, że ich losy na zawsze splecie niewidzialna nić. Ale z pewnością wiedział, że jego uczucia nie zyskają aprobaty społeczności, w której przyszło mu żyć. Jako syn członków apokaliptycznej sekty o surowych zasadach moralnych nie powinien nawet marzyć o dziewczynce, która... miała zostać żoną pr[...]

Więcej

39,90 zł

19,95 zł

Eden Nowy początek - Mia Sheridan | mała okładka
-50 %

Eden Nowy początek

Mia Sheridan

Bestsellerowa autorka „New York Timesa”
Nic na świecie nie jest tak mocne jak prawdziwa miłość!
Po tragicznej powodzi, w której na własną prośbę zginęli niemal wszyscy mieszkańcy Akadii, życie Caldera i Eden zmieniło się diametralnie. Oboje myślą, że to drugie nie żyje, że padło ofiarą zbiorowego szaleństwa sekty. Eden znajduje bezpieczną przystań w domu bogatego jubilera i uczy jego wnuczkę grać na fortepi[...]

Więcej

39,00 zł

19,50 zł

Stinger / Calder / Eden Pakiet

Mia Sheridan

Zmysłowa seria o miłości, niebezpieczeństwie, odwadze i pożądaniu.
Historia walki dobra ze złem. Historia o strachu i męstwie oraz o ponadczasowej prawdzie, że światło miłości potrafi rozświetlić największe mroki... Przeczytaj opowieść o tym, jak rodzi się miłość, a walka ściera się z nadzieją.

Stinger
I tom – „Calder”
II tom – „Eden”

Więcej

79,99 zł

53,12 zł

Bez złudzeń - Mia Sheridan | mała okładka
-45 %

Bez złudzeń

Mia Sheridan

Fascynująca opowieść o blaskach i cieniach życia, a także o zwycięstwie dobra i miłości. Mia Sheridan, autorka z listy bestsellerów „New York Timesa”, przywraca wiarę w drzemiącą w miłości moc uratowania każdego człowieka.
Kobieta, którą skrzywdzono…
Osierocona przez matkę jako mała dziewczynka, egzystująca kątem u biologicznego ojca, zgwałcona przez jego kompana, Eloise wzrasta w poczuciu bezradności i osa[...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Bez żalu

Mia Sheridan

W chwili gdy jedenastoletnia Jessica Creswell poznaje niewiele od niej starszego Callena Hayesa, wie, że jest on jej upragnionym, zranionym księciem. Niedługo potem zawiązuje się między nimi serdeczna przyjaźń, oboje stają się dla siebie wytchnieniem od trosk rodzinnych, a wagon kolejowy, w którym się spotykają – bezpiecznym, magicznym schronieniem, ucieczką od świata. Jest tak do dnia, w którym Callen ją c[...]

Więcej

39,90 zł

23,31 zł

Zapowiedź
Bez powrotu - Mia Sheridan | mała okładka
-25 %

Bez powrotu

Mia Sheridan

Nowy, osadzony we współczesnych realiach romans Mii Sheridan, bestsellerowej autorki „New York Timesa”, jest jeszcze bardziej wartki, zmysłowy i szczery niż poprzednie, choć jednocześnie przepojony tym samym emocjonalnym napięciem, do którego przywykli czytelnicy. Zamożna i obracająca się w najlepszym towarzystwie Olivia Barton nigdy by nie przypuszczała, że w trakcie podróży służbowej jej narzeczony znikn[...]

Więcej

39,90 zł

29,93 zł