Michał Szczerba

Michał Szczerba jest to polski polityk, samorządowiec, poseł na Sejm, autor książek historycznych i socjologicznych. Urodził się 14 grudnia 1977 roku w Warszawie. Jest absolwentem XXX Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego w Warszawie. W 2001 roku autor ukończył socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. W 2002 roku wstąpił do Platformy Obywatelskiej.

Michał Szczerba – pisarski debiut


Michał Szczerba debiutował jako współautor książki „Miasto w działaniu. Zrównoważony rozwój z perspektywy oddalonej” wydanej przez Instytut Obywatelski w 2012 roku. Jest to dzieło z kategorii nauk społecznych. W książce znajdują się informacje dotyczące polskich miast, ich obecnej sytuacji i problemów, jakie mogą pojawić się w przyszłości. Kolejną pozycją w jego dorobku jest książka pt. "Michałowscy herbu Jasieńczyk od drugiej połowy XVI do końca XVIII wieku Michałowscy herbu Jasieńczyk od drugiej połowy XVI do końca XVIII wieku”. Wydana przez wydawnictwo DiG w 2020 roku.

Michał Szczerba - kontrole poselskie


Szczerba wraz z Dariuszem Jońskim w 2023 roku opublikował książkę pt. "Wielkie żniwa. Jak PiS ukradł Polskę”
wydaną przez Znak Horyzont. Powstała ona na podstawie kontroli poselskich, które Michał Szczerba wraz ze współautorem przeprowadził w trakcje IX kadencji Sejmu.

Lista książek: Michał Szczerba

26,99 zł 26,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna

52,50 zł 52,50 zł - najniższa cena 52,50 zł - cena detaliczna