Paweł Majka

Lista książek

Uniwersum Metro 2033. Dzielnica obiecana - Paweł Majka | mała okładka
-30 %

Uniwersum Metro 2033. Dzielnica obiecana

Paweł Majka

Nowa Huta. Zaprojektowane i zbudowane od podstaw robotnicze miasto. XVIII dzielnica Krakowa. To tu, w podziemnych schronach, mieszkają ci, którzy przetrwali nuklearną apokalipsę. Każdy dzień oznacza dla nich walkę, każdy miesiąc przynosi nowe zagrożenia. Wśród strzępów cywilizacji przeżycie kolejnego roku zakrawa na cud.

Więcej

39,99 zł

28,13 zł

Niebiańskie pastwiska

Paweł Majka

We wszechświecie, w którym odległości straciły znaczenie, dogasa największa wojna, jaką pamięta ludzkość. Zrujnowano całe systemy. Wraki dziesiątek orbitalnych miast spadają na ruiny spustoszonych metropolii. Związek wspólnych przestrzeni szykuje się do odbudowy po zdławieniu wojny domowej.

Więcej

42,90 zł

27,99 zł

Pokój światów - Paweł Majka | mała okładka
-35 %

Pokój światów

Paweł Majka

Brawurowa powieść Pawła Majki to fantastyka przygodowa na najwyższym poziomie, która zachwyca dynamiką wydarzeń, spójnością opisywanego świata i rozmiarem kreacji. Od czasów H.G. Wellsa wojna światów nie została nakreślona z takim rozmachem!

Więcej

39,99 zł

25,99 zł

Uniwersum Metro 2033 Człowiek obiecany - Paweł Majka | mała okładka
-30 %

Uniwersum Metro 2033 Człowiek obiecany

Paweł Majka

Paweł Majka, dwukrotny laureat Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego, powraca do Uniwersum Metra 2033, by swoją nieokiełznaną wyobraźnią uchylić kolejne zasłony skrywające Kraków A.D. 2033!

Horda jednomyślnych pod wodzą Króla dokończyła dzieła Pożogi. Zabrała ze sobą i poprowadziła ku zagładzie większość z tych, którym udało się przetrwać pierwszy kataklizm. Nowa Huta opustoszała – upadła Federacja i[...]

Więcej

39,99 zł

28,13 zł

Berserk - Paweł Majka | mała okładka
-35 %

Berserk

Paweł Majka

Już niedługo, za mniej więcej dwa do trzech lat, wszyscy ludzie na Ziemi wpadną w dziki szał, podczas którego zatracą pamięć o tym, kim byli. Nie ogarnie on wszystkich równocześnie. Opanowani gorączką zaczną rzucać się na siebie nawzajem. Szał będzie dziki, lecz nie bezrozumny.
W ciągu tygodnia na Ziemi nie będzie zdrowych ludzi. A potem, równie niespodziewanie, jak się zaczęło, wszystko minie…
Niektórzy mó[...]

Więcej

39,90 zł

25,99 zł

Wojny Przestrzeni - Paweł Majka | mała okładka
-32 %

Wojny Przestrzeni

Paweł Majka

Krąg zemsty nie ma końca.

Kiedy się mścisz, sprawiasz, że twoim tropem rusza inny mściciel. Nie dzisiaj, nie jutro, ale za rok, za dekadę… na pewno! Niczego nie pamiętamy tak dobrze jak doznanych krzywd. Niczego tak nie pragniemy jak wyrównania rachunków.

Mirosław Kutrzeba zabił już pięciu oprawców. Szósty nadal się przed nim ukrywa, ale nie czeka z założonymi rękoma. Pomagają mu ci, których Kutrzeba skrz[...]

Więcej

39,99 zł

27,09 zł