Sara Gottfried

Sara Gottfried urodziła się 23 lutego 1967 roku w Stanach Zjednoczonych. To absolwentka studiów medycznych i dietetyki. W kręgu zainteresowań Sary Gottfried znajduje się wpływ hormonów na poprawę stanu zdrowia, a także utrzymanie szczupłej sylwetki. Sara Gottfried opracowała tygodniowy plan osiągnięcia równowagi hormonalnej, a także zrzucania zbędnych kilogramów. Gottfried prowadzi różne prelekcje. Dotyczą one przyczyn przybierania na wadze, chronicznego zmęczenia, a także problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem gospodarki hormonalnej u kobiet w różnym wieku.

Sara Gottfried – autorka poradników dietetycznych i traktujących o gospodarce hormonalnej


W dorobku literackim Sary Gottfried znajduje się wiele poradników, do których należy między innymi „Keto detoks. 4 tygodniowy plan dla zrzucenia zbędnych kilogramów i odzyskania równowagi”, „Dieta 7 hormonów. Ulecz swój metabolizm i schudnij w 3 tygodnie”, „Sposób na hormony. Jak naturalnie pozbyć się zaburzeń hormonalnych i odzyskać równowagę”? „Bądź młodsza. Biologiczny wiek trzymaj pod kontrolą”. To poradniki, których przeczytanie może być metodą na odzyskanie szczupłej sylwetki i zrzucenie wielu zbędnych kilogramów, bez efektu jojo oraz skutków ubocznych. Pozycje beletrystycznie Sary Gottfried pomagają pacjentom w poprawie ich stanu zdrowia z wykorzystaniem medycyny funkcjonalnej.

Keto detoks – poradnik uznany za bestseller New York Timesa


Gottfried została wyróżniona w organizowanym co roku przeglądzie New York Timesa, który uznał jej książkę „Keto detoks” za bestseller w kategorii poradniki zdrowotne. Według doktor nauk medycznych, założycielki firmy Levels - Casey Means - poradniki autorstwa Gottfried wyróżniają się rzetelną wiedzą medyczną, przekazaną w sposób przystępny dla czytelnika. To kompendium wiedzy dla odbiorcy pragnącego zgłębić temat wpływu równowagi hormonalnej na dobre samopoczucie i szczupłą sylwetkę.

Lista książek: Sara Gottfried

31,95 zł 32,89 zł - najniższa cena 46,99 zł - cena detaliczna

30,59 zł 31,49 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

33,99 zł 34,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

39,90 zł 39,90 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna