Sarah Addison Allen

Sarah Addison Allen

Sarah Addison Allen amerykańska pisarka urodzona w Asheville w Północnej Karolinie. Gdy była dzieckiem chciała być śmieciarzem, ale ku radości czytelników ostatecznie wybrała literaturę. Nieobojętny jest jej los bezdomnych kotów, które chętnie przygarnia i szuka dla nich nowego domu. W 2011 roku zdiagnozowano u niej raka piersi, po intensywnej chemioterapii wróciła do zdrowia i już pracuje nad kolejną powieścią. Jest autorką pięciu książek m.in. Słodki zapach brzoskwiń, Słodki świat Julii, Magiczny ogród.

fot. Amber S. Wallace

Lista książek

Słodki świat Julii

Sarah Addison Allen

Podobno przyznałaś się, że pieczesz ciasta z mojego powodu... 
Julia zawsze zostawia szeroko otwarte okna, kiedy piecze ciasta. Słodkim aromatem wypieków stara się zagłuszyć cierpkie wspomnienie nieszczęśliwej miłości i przyciągnąć do domu przyjaciół.

Więcej

14,90 zł

9,99 zł

Słodki zapach brzoskwiń

Gaynor Arnold

W innych okolicznościach ucieszyłoby ją to. Rozkoszowałaby się widokiem wstawionej Paxton, której całe życie było po prostu doskonałe; która ciągle sprawiała, że inne kobiety czuły się gorsze. Patrzyłaby z satysfakcją na pannę idealną wykładającą się jak długa, gdyby nie fakt, że otaczali ją pijani i agresywni mężczyźni...

Więcej

14,90 zł

9,99 zł