Sturla Pilskog

Sturla Pilskog jest norweskim urologiem. Na co dzień pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim Haukeland i w Szpitalu Bærum. Związany był z portalem Klara-klok.no, gdzie młodzi ludzie mogli bezpłatnie uzyskiwać odpowiedzi na pytania medyczne. W 2020 roku Sturla Pilskog, wydał swoją pierwszą książkę pt. „Penis, czyli o seksualności mężczyzn”. Publikacja została przetłumaczona na język polski w 2022 roku.

Sturla Pilskog – naukowe podejście


Sturla Pilskog w książce zatytułowanej „Penis, czyli o seksualności mężczyzn”, odpowiada na najbardziej nurtujące pytania pacjentów, które miał okazję poznać w czasie swojej kariery zawodowej. Autor rozprawia się z wieloma mitami dotyczącymi ciała mężczyzn. Stara się on przekazać rzetelną wiedzę na ten temat i sprawić, aby mężczyźni poczuli się z nieg dumni. Jest to książka pełna humoru. Sturla Pilskog w sposób lekki i nieskomplikowany, dzieli się z czytelnikami wiedzą na ważne tematy, zachowując przy tym naukowe podejście.

Książka pełna ciekawostek


Publikacja Sturli Pilskoga pt. „Penis, czyli o seksualności mężczyzn” jest pełna ciekawostek i przydatnych informacji. Autor w bardzo przystępny sposób wtajemnicza czytelnika we wszystkie aspekty związane z męską seksualnością. Sturla Pilskog urozmaica swoją opowieść za pomocą interesujących historii o starożytnej viagrze czy organach amerykańskich prezydentów. Czytelnik będzie mógł w książce znaleźć odpowiedzi na takie pytania, jak: czy męski punkt G istnieje lub czy mężczyźni naprawdę myślą o seksie co siedem sekund?

Lista książek: Sturla Pilskog

22,50 zł 22,50 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna