Sylvia Vanden Heede

Lista książek

Felek i Tola - Vanden Heede Sylvia | mała okładka
-31 %

Felek i Tola

Vanden Heede Sylvia

Przesympatyczna, dowcipna opowieść o przyjaźni i drobnych, codziennych przyjemnościach – idealna dla początkujących czytelników!

W ciepłej, przytulnej norce w środku lasu mieszka nierozłączna para: lis Felek i zając Tola. Felek to łakomczuch i grubasek. Ale jak tu powstrzymać się przed jedzeniem, gdy Tola tak świetnie gotuje? Razem z sąsiadem z pobliskiej dziupli – puchaczem Heniem – przyjaciele wiodą spok[...]

Więcej

35,00 zł

24,28 zł

Felek i Tola i porywacze - Sylvia Vanden Heede | mała okładka
-39 %

Felek i Tola i porywacze

Sylvia Vanden Heede

„Felek i Tola i porywacze” to czwarta część przygód sympatycznej pary przyjaciół – lisa łakomczucha i rezolutnej zajączki, znanych z tomów: Felek i Tola, Do zobaczenia, Felku i Tolu, Felek i Tola na wyspie.

Więcej

35,00 zł

21,29 zł

Felek i Tola na wyspie

Vanden Heede Sylvia

Trzecia część przygód Felka i Toli – lisa łakomczucha i roztropnej zajączki.

Przeczekać mroźną zimę na gorącej wyspie – to jest pomysł! Felek i Tola pakują walizki i wyjeżdżają na południe. To strasznie daleko, ale za to plaża nigdy się tu nie kończy, za muszle można kupić wszystko, a nocą widać całe mnóstwo gwiazd. Felek z zapałem zabiera się do kopania w piasku. Ale Tolę od razu dopada tęsknota za domem.[...]

Więcej

35,00 zł

21,23 zł

Do zobaczenia Felku i Tolu - Sylvia Vanden Heede | mała okładka
-39 %

Do zobaczenia Felku i Tolu

Sylvia Vanden Heede

"Poznajecie ich? Tak, to lis Felek i zajączka Tola! Wciąż mieszkają w przytulnej norce w środku lasu. Na razie cieszą się latem, ale wkrótce nadejdzie jesień, a po niej – zima. Toli wcale się to nie podoba. Felek stara się schudnąć, choć najchętniej zjadłby nawet swoją dietę. A ich sąsiad, puchacz Henio, boi się stracić ukochane jajko. Tyle kłopotów! Jak troje przyjaciół sobie z nimi poradzi?

Więcej

35,00 zł

21,29 zł