Sylwia Winnik

Polska pisarka, której zainteresowaniem jest II Wojna Światowa. Prowadzi bloga Czas na Książki.
Sylwia Winnik jest autorką książek "Dziewczęta z Auschwitz Głosy ocalonych kobiet" oraz "Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy".

Lista książek

Dziewczęta z Auschwitz - Sylwia Winnik | mała okładka
-41 %

Dziewczęta z Auschwitz

Sylwia Winnik

Przejmujące wspomnienia dwunastu kobiet, które przeżyły piekło niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau. Książka jest efektem rozmów autorki z każdą z bohaterek. Leokadia Rowińska do obozu trafiła w trzecim miesiącu ciąży. Wspomina, jak okrutnie traktowane były kobiety oczekujące potomstwa. Ireneusz, bo takie imię nadała swojemu synkowi, stał się najmłodszą ofiarą Marszu Śmierci. Pochow[...]

Więcej

39,90 zł

23,74 zł

Nowość
Dzieci z Pawiaka - Winnik Sylwia | mała okładka
-25 %

Dzieci z Pawiaka

Winnik Sylwia

Na Pawiak trafiały całe rodziny, również kobiety w ciąży, dzieci i młodzież zaangażowana w działalność konspiracyjną. Autorka bestsellera „Dziewczęta z Auschwitz” w swojej nowej książce zabiera nas do świata wspomnień świadków najczarniejszych kart polskiej historii.

Więcej

44,99 zł

33,74 zł

Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy - Sylwia Winnik | mała okładka
-55 %

Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich

Sylwia Winnik

Najnowsza książka autorki Dziewcząt z Auschwitz. Sylwia Winnik wysłuchała historii żołnierzy wyjeżdżających na misje i rozmawiała z ich rodzinami, które swoją walkę toczą w codziennym życiu. Wszystkie wydarzenia, które opisała, są prawdziwe i mogą dotyczyć każdego z nas.

Więcej

44,90 zł

20,21 zł

Dziewczęta z Auschwitz Głosy ocalonych kobiet - Sylwia Winnik | mała okładka
-41 %

Dziewczęta z Auschwitz Głosy ocalonych kobiet

Sylwia Winnik

Przejmujące wspomnienia dwunastu kobiet, które przeżyły piekło niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau. Książka jest efektem rozmów autorki z każdą z bohaterek.
Leokadia Rowińska do obozu trafiła w trzecim miesiącu ciąży. Wspomina, jak okrutnie traktowane były kobiety oczekujące potomstwa. Ireneusz, bo takie imię nadała swojemu synkowi, stał się najmłodszą ofiarą Marszu Śmierci. Pochowa[...]

Więcej

49,90 zł

29,69 zł