Tomasz Betcher

Pedagog i socjoterapeuta pracujący z młodzieżą w trudnych sytuacjach życiowych. Prywatnie fan fantastyki, a jako pisarz – twórca literatury obyczajowej i romansów. Mąż i ojciec. Wielbiciel podróży.

Lista książek

Szczęście z piernika - Tomasz Betcher | mała okładka
-20 %

Szczęście z piernika

Tomasz Betcher

Święta o zapachu piernika... Poznaj najbardziej smakowitą świąteczną powieść tego roku!
Szczęście z piernika to historia trojga ludzi, których ścieżki przecinają się w Toruniu tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Kalina to dziewczyna z charakterem, która o piernikach wie wszystko. Rafał próbuje na nowo odnaleźć się w rzeczywistości, za którą przestał nadążać, a wchodząca w dorosłość Oliwia ma nadzieję na lepszą przyszłość. Klimatyczna piernikarnia i jeden z najbardziej tradycyjnych polskich przysmaków – piernik – narobią niezłego zamieszania w życiu bohaterów. Zasypane śniegiem miasto, poruszające serca dźwięki gitary i pachnąca piernikami kawiarnia – czy to dobry przepis, aby zakochać się w Toruniu?

Więcej

39,99 zł

32,19 zł

Tam gdzie jesteś - Tomasz Betcher | mała okładka
-20 %

Tam gdzie jesteś

Tomasz Betcher

Jest jak w piosence: kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością. Oboje na życiowym zakręcie, potrzebują wsparcia i bliskości jak nigdy wcześniej. Czy będą umieli znaleźć je w sobie nawzajem?
Ania Turska ma trudny okres w życiu. Zamierza na dobre uwolnić się od męża, domowego tyrana. Za nią już wyprowadzka z domu i złożenie pozwu rozwodowego, teraz czas na uporządkowanie reszty spraw. Powinna wreszcie [...]

Więcej

36,99 zł

29,77 zł