Troost J. Maarten

Podróżnik, pisarz i eseista. Urodził się w 1969 roku. Był wielokrotnie nagradzany za swoją prozę. Zawsze bardzo emocjonalnie podchodził do swoich wypraw i przekazywał istotne fakty na temat różnych miejsc, które odwiedził. Jego książki były wielokrotnie nagradzane i doceniane za kunszt pisarski. Wyspy na Pacyfiku również wzbudziły jego zainteresowanie, dlatego opisał je właśnie w pozycji "Życie seksualne kanibali".

Lista książek

Życie seksualne kanibali Dwa lata na Pacyfiku - Troost J. Maarten | mała okładka
-18 %

Życie seksualne kanibali Dwa lata na Pacyfiku

Troost J. Maarten

Tropikalny raj, gdzie delfiny igrają w lagunach, słońce malowniczo zachodzi nad oceanem, mieszkańcy to sympatyczni luzacy, a nieskażona przyroda zachwyca bujnością? Tak – choć niezupełnie.
Kiedy J. Maarten Troost i jego dziewczyna Sylvia ruszali w podróż na Tarawę – główny atol wyspiarskiego kraju Kiribati – nie bardzo wiedzieli, czego się spodziewać. Ale na pewno nie oczekiwali gęstości zaludnienia większe[...]

Więcej

34,99 zł

28,57 zł

Na haju do raju

Troost J. Maarten

Zabawna i bezpretensjonalna opowieść o poszukiwaniu raju na ziemi.
J. Maarten Troost, autor książki Zagubiony w Chinach, po raz kolejny oparł się urokom stabilnego życia. Rzuca dobrze płatną posadę w Waszyngtonie, pakuje walizki i ucieka z żoną na koniec świata, kierując się ku egzotycznym archipelagom południowego Pacyfiku.
Na skalistych wyspach Vanuatu - gdzie tubylcy nadal są znani ze "zjadania ludzi" - [...]

Więcej

29,90 zł

14,95 zł