Wioleta Błazucka

Wioleta Błazucka to Polka, która od czterech lat mieszka w Korei. Wyjechała za granicę w 2017 roku i wraz z rodziną przebywa tam po dziś dzień. Uwielbia gotować. Kulinarną pasją dzieli się ze swoimi widzami oraz ponad 120 000 subskrybentami – prowadzi kanał na YouTube. Wioleta aktywnie działa w mediach społecznościowych. Prowadzi swojego autorskiego bloga, pojawia się na Instagramie i pozostaje w ciągłym kontakcie ze swoimi obserwatorami.

Wioleta Błazucka i jej książka kucharska


Wioleta Błazucka ukazuje kuchnię koreańską w zupełnie innym świetle. Poprzez działalność na YouTubie, z oddaniem i ogromną pasją uczy zamiłowania do jedzenia, poznawania nowych smaków. Wydana w 2021 roku książka zatytułowana Pierogi z kimchi” pokazuje, jak przy pomocy dostępnych dla każdego artykułów spożywczych, wyczarować tradycyjne, pyszne, koreańskie danie. Każdy przepis autorka wykonywała dla jednego z najbardziej wymagających krytyków – jej męża, który urodził się i wychował w Korei.

Co zawiera publikacja?


Książka „Pierogi z kimchi” jest zbiorem ulubionych przepisów Wiolety Błazuckiej i jej rodziny. Publikacja została podzielona na trzy poziomy – każdy poziom to inny stopień trudności, od pierwszego, gdzie każdą potrawę mona wykonać w wykorzystaniem produktów standardowo dla każdego dostępnych, po drugi, który wymaga maksymalnie dwóch „nietypowych” składników oraz trzeci poziom, gdzie istnieje konieczność dokupienia większej ilości niestandardowych produktów.

Lista książek: Wioleta Błazucka

Wysyłka przed premierą!

54,39 zł 55,99 zł - najniższa cena 79,99 zł - cena detaliczna

50,99 zł 52,49 zł - najniższa cena 74,99 zł - cena detaliczna

37,39 zł 38,49 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna

37,39 zł 38,49 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna