dr Kristi Funk

DR KRISTI FUNK – urodziła się 22 września 1969 roku. Jest amerykańskim chirurgiem specjalizującym się w leczeniu raka piersi. Operowała między innymi Angelinę Jolie oraz Sheryl Crow. Dr Kristi Funk jest także propagatorką zdrowego żywienia.

Dr Kristi Funk – kariera lekarska


W 1991 roku Kristi Funk ukończyła z wyróżnieniem psychologię na Uniwersytecie Stanforda. Tytuł lekarza uzyskała w UC Davis School of Medicine w 1996 roku. Przez siedem lat była dyrektorem i chirurgiem centrum leczenia chorób piersi w Cedars-Sinai Medical Center. Dr Funk w 2009 roku otworzyła Pink Lotus Breast Center w Beverly Hills. Rok później nawiązała współpracę ze znaną gwiazdą Sheryl Crow. Obie stworzyły Centrum Obrazowania Sheryl Crow w Funk’s Pink Lotus Breast Center. Dr Funk zajmowała się także leczeniem Angeliny Jolie, u której wykryto mutację BRCA. Lekarka znana jest również z promowania pełnowartościowej diety wegańskiej. Według niej produkty mleczne zwiększają ryzyko wystąpienia raka piersi. Jej przekonania spotkały się z niezrozumieniem niektórych kolegów z branży.

Dr Funk – książka o raku piersi


W 2021 roku na polskim rynku ukazała się publikacja dr Funk pt. „Piersi. Poradnik dla każdej kobiety”. Lekarka zawarła w nim najważniejsze informacje dotyczące raka piersi. Znajdziesz w niej także porady, jak minimalizować ryzyko pojawienia się tego nowotworu.

Lista książek: dr Kristi Funk

54,99 zł

37,39 zł

44,90 zł

30,53 zł