Jak nie dać sobą manipulować - Christel Petitcollin | okładka
Feeria

Jak nie dać sobą manipulować Christel Petitcollin

Broszurowa ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-663-8049-3
EAN: 9788366380493
Tytuł oryginalny: Pourquoi trop penser rend manipulable
Liczba stron: 240
Wydawnictwo: Feeria
Format: 145x205mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Krystyna Arustowicz

39,90 zł 25,01 zł

Oszczędzasz 14,89 zł
-37 %
Zamów teraz, wyślemy w poniedziałek.

 

Rabaty sięgające do 80%

 

 

Opis

Kolejna książka autorki bestsellerowego „Jak mniej myśleć”.

Tym razem Christel Petitcollin porusza temat manipulacji. Każdy z nas może stać się jej ofiarą. Szczególnie narażone są osoby nadwydajne mentalnie, czyli prawdopodobnie takie jak ty. Może już wiesz kto z twojego otoczenia próbuje ci zaszkodzić? Gdzie jest granica pomiędzy uprzejmością, a manipulacją? Na szczęście w tej książce znajdziesz cenne wskazówki, dzięki którym z łatwością rozpoznasz toksyczne osoby i wyswobodzisz się spod ich kontroli.

Manipulacja może przyjmować różne formy. Z jednej strony jest przerażająca, z drugiej zaś fascynująca. Może pojawić się wszędzie i w każdej relacji. Niekiedy jest to szantaż emocjonalny w związku lub pracy, innym razem to dominacja jednej osoby nad drugą.

Każdy nowy etap w życiu wiąże się z poznawaniem nowych osób. Bardzo często zdarza się, że wśród nich są takie, które chcą nas wykorzystać tylko po to, aby osiągnąć własne cele. Wiele osób żyje w toksycznej relacji nie będąc tego świadomym. Manipulatorzy wykorzystują proste i wyrafinowane sposoby, które są bardzo skuteczne. Często czujesz się niespokojny i odseparowany od rzeczywistości? Być może w twoim otoczeniu jest ktoś kto wysysa z ciebie pozytywną energię.
„Jak nie dać sobą manipulować” to książka, która powstała na podstawie historii prawdziwych ofiar manipulacji.

Nie ma nic ważniejszego niż twoje zdrowie i komfort psychiczny! Poznaj mechanizmy działania manipulatorów i stwórz strategie radzenia sobie w takich sytuacjach.

Facebook

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Warta uwagi

2020-02-19

Zdrowie psychiczne to podstawa. Jak je zachować? Trzeba poznać wiele technik, sposobów, metod by móc sobie radzic z problemami, które spotykamy na codzień. Jedną z najlepszych książek/poradników jakie przeczytałam jest właśnie "Jak nie dać sobą manipulować".

Autor pisze w taki sposób, że każda linijka jest zrozumiała i wartościowa. Można naprawdę wyciągnąć z niej cenną naukę i poznać sposoby radzenia sobie z manipulotarami. Przeczytałam również inne tytuły autora-  zachęcam także do ich przeczytania.

Ciekawa

2020-02-19
Manipulacja to sztuka. Wpływanie na podejmowane decyzje przez innych ludzi, aby osiągnąć własny cel- niesamowity. Tylko czy to jeszcze człowieczeństwo? Ludzie bywają paskudni, wykorzystując innych. Książka jest doskonała dla każdego szczególnie dla osób wrażliwych, które nie tak łatwo radzą sobie z wpływem innych.

Równie dobra jak poprzednie

2020-02-19

Obawiałam się, że się zawiodę. W końcu to już kolejna książka autora. Pomyślałam, czy można przez cały czas pisać bestsellery?

Jak widać można. To książka, która porwie tłumy. Manipulacja jest codziennością. Każdy z nas spotyka ją przynajmniej kilkanaście razy w życiu. Naprawdę dobrze wiedzieć jak sobie radzić z takimi pijawkami energetycznymi.

Moim zdaniem ksiązka jest równie dobra jak jej poprzedniczki. Nie ma się co zastanawiać- trzeba przeczytać. Polecam!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.