Jak uspokoić swoje myśli Dla wszystkich, którzy martwią się na zapas - Sarah Knight | okładka
Muza SA

Jak uspokoić swoje myśli Dla wszystkich, którzy martwią się na zapas Sarah Knight

Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-287-1346-8
EAN: 9788328713468
Tytuł oryginalny: Calm the F*uck Down
Liczba stron: 304
Wydawnictwo: Muza SA
Format: 140x203mm
Cena katalogowa: 37,90 zł
Tłumaczenie: Anna Czajkowska

37,90 zł 22,55 zł

Oszczędzasz 15,35 zł
-41 %
Zamów teraz, wyślemy w poniedziałek.

 Witaj szkoło!

 

 

Opis

Martwisz się rzeczami, które jeszcze nie wydarzyły? Albo takimi, które pewnie nigdy się nie wydarzą? W naszej głowie rodzi się milion różnych scenariuszy, a każdy następny zaczyna coraz bardziej niepokoić. Wtedy zaczynamy się stresować i nie potrafimy zatrzymać gonitwy myśli.

Sarah Knight, autorka bestsellerowych poradników, pokazuje jak powinniśmy rozwiązywać problemy zamiast tylko pogarszać swoją sytuację. Dostarcza technik, sztuczek i wskazówek, które są pomocne w zapanowaniu nad stresem oraz przejściu do przyczyn, dzięki którym się pojawił.

Konto autora w serwisie Instagram

Interview with Sara Knight

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Pomocna

2020-04-06
Autorka podzieliła książkę na cztery części, które pomagają zrozumieć oblicza paniki i jej zapobiec. Wiadomo, że nie da się od razu wyzbyć kłębiących się w nas negatywnych myśli, ale z pewnością poradnik ten pomoże je Wam uporządkować oraz pozwoli Wam na chwilę o nich zapomnieć. Co więcej, uśmiech podczas czytania książki gwarantowany !

Super

2020-04-06
Myślę, że niejedna osoba ma problemy z opanowaniem i uspokojeniem negatywnych myśli. Przez co nie potrafimy cieszyć się codziennością. Poradnik ten sprawił, że "ogarnęłam" swoje myśli i staram się pracować nad sobą i swoimi myślami każdego dnia. :)

Godna polecenia

2020-04-06
To już kolejna powieść autorki, która skradła moje serce. Poradniki wydane przez autorkę okazały się być mi niezwykle pomocne. Pomogły mi uspokoić się i przestać się przejmować rzeczami na które kompletnie nie mam wpływu. Świetna robota !

Wrzuć na luz :)

2020-03-12
Nie wiedziałam czego się spodziewać po tej książce, ponieważ nie czytam raczej poradników. Tym razem jednak temat bardzo mnie zainteresował i postanowiłam spróbować. Nie dowiedziałam się jednak nic czego już wcześniej bym nie wiedziala. Wydaje mi się, że angielski tytuł jest bardziej adekwatny niż polski jeśli chodzi o treść książki. Autorka cały czas radzi nam, że powinniśmy po prostu postarać się wrzucić na luz. I napewno w tym ,,szaleństwie'' jest metoda. Na plus również, że czytało się bardzo przyjemnie i szybko. :)

 

Jak zaakceptować brak kontroli?

2020-03-12
Książkę kupiłam, ponieważ mam taki problem jaki jest opisany na okładce książki. Wymyślam przeróżne czarne scenariusze i później rusza lawina, w której zaczynam się stresować i coraz bardziej tym przejmować. Od dawna próbuje z tym walczyć i mimo, że jest coraz lepiej to chciałam poznać rady autorki i spróbować wdrożyć je do swojego życia. Co mogę powiedzieć na temat książki Sarah Knight? Autorka z humorem tłumaczy jak powinniśmy radzić sobie z problemami i po prostu odpuszczać. Nie dowiedziałam się tutaj wiele nowego, ale uświadomiłam sobie jedną rzecz: najwięcej nieprzyjemnych sytuacji przeżyłam w swoich myślach. Już chyba czas jeszcze bardziej wyluzować!

Świetna lektura.

2020-03-12
Bardzo lubię książki Sarah Knight za jej humorystyczne podchodzenie do wielu tematów. Książka ,,Jak uspokoić swoje myśli'' i przestać świrować , to kolejna pozycja oferująca ukojenie i spokojny, cichy głos pośród burzy życia.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.