Księga Nocy - Holly Black | okładka
Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-826-6110-1
EAN: 9788382661101
Tytuł oryginalny: The Book of Night
Liczba stron: 528
Wydawnictwo: Jaguar
Format: 145x215mm
Cena katalogowa: 49,90 zł
Tłumaczenie: Stanisław Kroszczyński

49,90 zł 28,94 zł

Oszczędzasz 20,96 zł
-42 %
Wyślemy w ciągu 24h
Darmowa dostawa!
Darmowa dostawa!

Kup w pakiecie

Kupuj więcej i oszczędzaj

+
=

59,80 zł 37,94 zł

oszczędzasz: 21,86 zł
-36 %
Do koszyka
+
=

59,80 zł 37,94 zł

oszczędzasz: 21,86 zł
-36 %
Do koszyka
+
=

59,80 zł 37,94 zł

oszczędzasz: 21,86 zł
-36 %
Do koszyka
+
=

53,80 zł 30,84 zł

oszczędzasz: 22,96 zł
-42 %
Do koszyka

Opis

Królowa fantasy YA,autorka #1 na listach bestsellerów „New York Times” tym razem wkracza w literaturę przeznaczoną także dla dorosłego fana gatunku!

Dla fanów Neila Gaimana i Erin Morgenstern!

Fantasmagoryczny mroczny świat zdrady i spisków, w którym grasuje bezwzględny potwór kradnący cienie!

Nie ma takiego zamka, którego Charlie Hall nie potrafiłaby otworzyć. Ani księgi, której nie zdołałaby ukraść. Ani błędnej decyzji, jakiej by nie podjęła.

Dawniej wysługiwała się umbromantom, czyli magom nakazującym cieniom zaglądać do zamkniętych pokoi, dusić ludzi we śnie i czynić jeszcze potworniejsze rzeczy.

Umbromanci zazdrośnie strzegą swoich sekretów, powstał nawet z tego powodu specyficzny czarny rynek grimoire’ów. Aby wejść w posiadanie tajemnej wiedzy innych magów, potrzebują takiej dziewczyny, jak Charlie.

Charlie próbuje się odciąć od dawnych błędów, ale jako barmanka w nocnym klubie wciąż porusza się w kręgach zdecydowanie zbyt bliskich mrocznego półświatka.

Jednocześnie jej siostra rozpaczliwie pożąda magii, zaś pozbawiony cienia i prawdopodobnie duszy chłopak Charlie znika bez śladu.

Kiedy powracają upiory przeszłości, Charlie na powrót schodzi do budzącego grozę świata mordu i fałszu.

Teraz Charlie musi się zmagać z sobowtórami, szalonymi miliarderami, umbromancją oraz ludźmi, których kocha najbardziej na całym świecie. Stawką jest przetrwanie oraz sekret, który daje władzę nad światem cieni.

Olbrzymi sukces Księgi nocy w Stanach, w pierwszym TYGODNIU sprzedaży tytuł osiągnął wynik ponad 30 tysięcy egzemplarzy.

Inni klienci sprawdzali również

Druga wojna światowa  - Antony Beevor | mała okładka
-30 %

Druga wojna światowa

Antony Beevor

8.4 / 10 (479 ocen)

74,90 zł

52,43 zł

Londyn podziemny - Peter Ackroyd | mała okładka
-28 %

Londyn podziemny

Peter Ackroyd

6.5 / 10 (68 ocen)

32,90 zł

23,65 zł

Kobiety z Vardø - Millwood Hargrave Kiran | mała okładka
-42 %

Kobiety z Vardø

Kiran Millwood Hargrave

6.9 / 10 (505 ocen)

44,99 zł

25,99 zł

44,99 zł

31,49 zł

44,99 zł

20,25 zł

59,99 zł

24,00 zł

Wszystkie nasze chwile
 - Hattrup Karen | mała okładka
-70 %

Wszystkie nasze chwile

Karen Hattrup

6.4 / 10 (87 ocen)

42,99 zł

12,90 zł

Dziewczynka z Widow Hills
 - Miranda Megan | mała okładka
-70 %

Dziewczynka z Widow Hills

Megan Miranda

7.3 / 10 (162 ocen)

42,99 zł

12,90 zł

Mów mi Win
 - Harlan Coben | mała okładka
-27 %

Mów mi Win

Harlan Coben

7.1 / 10 (1404 ocen)

39,90 zł

29,12 zł

Hiroszima 1945
 - Wallace Chris, Mitch Weiss | mała okładka
-30 %

Hiroszima 1945

Chris Wallace, Mitch Weiss

7.5 / 10 (21 ocen)

64,99 zł

45,49 zł

Inne książki tego autora

Okrutny książę - Holly Black | mała okładka
-45 %

Okrutny książę

Holly Black

7.5 / 10 (6010 ocen)

39,92 zł

21,99 zł

Zły król - Holly Black | mała okładka
-44 %

Zły król

Holly Black

8.1 / 10 (4348 ocen)

37,91 zł

21,10 zł

Królowa niczego - Holly Black | mała okładka
-44 %

Królowa niczego

Holly Black

7.9 / 10 (3809 ocen)

37,91 zł

21,10 zł

Las na granicy światów - Holly Black | mała okładka
-42 %

Las na granicy światów

Holly Black

6.8 / 10 (637 ocen)

39,90 zł

23,33 zł

Zła królowa Elfy ziemi i powietrza Tom 1 - Holly Black | mała okładka
-42 %

Zła królowa Elfy ziemi i powietrza Tom 1

Holly Black

6.4 / 10 (817 ocen)

39,90 zł

23,33 zł

Dlaczego król elfów nie znosił baśni - Holly Black | mała okładka
-42 %

Dlaczego król elfów nie znosił baśni

Holly Black

7.9 / 10 (996 ocen)

42,90 zł

25,08 zł

Serce Trolla Elfy ziemi i powietrza Tom 2 - Holly Black | mała okładka
-42 %

Serce Trolla Elfy ziemi i powietrza Tom 2

Holly Black

6.5 / 10 (480 ocen)

39,90 zł

23,33 zł

Żelazna Kraina Elfy ziemi i powietrza Tom 3 - Holly Black | mała okładka
-42 %

Żelazna Kraina Elfy ziemi i powietrza Tom 3

Holly Black

7.0 / 10 (157 ocen)

39,90 zł

23,33 zł

Klątwiarze - Holly Black | mała okładka
-42 %

Klątwiarze

Holly Black

7.4 / 10 (229 ocen)

59,90 zł

35,02 zł

Tylko na znak.com.pl
Miedziana rękawica - Cassandra Clare; Holly Black | mała okładka
-25 %

Miedziana rękawica

Cassandra Clare; Holly Black

49,99 zł

37,49 zł

Inne książki z tej kategorii

43,30 zł

38,29 zł

Ściana burz Tom 2 Pod sztandarem Dzikiego Kwiatu - Ken Liu | mała okładka
-32 %

Ściana burz Tom 2 Pod sztandarem Dzikiego Kwiatu

Ken Liu

7.9 / 10 (169 ocen)

54,90 zł

37,20 zł

Podstęp Hetytów Tom 2 Podboje - Runberg Sylvain, Miville-Deschones Francois | mała okładka
-21 %

Podstęp Hetytów Tom 2 Podboje

Runberg Sylvain, Miville-Deschones Francois

6.6 / 10 (26 ocen)

34,99 zł

27,69 zł

29,00 zł

19,67 zł

43,90 zł

25,66 zł

Gwiazda Północy Gwiazda Południa Tom 1 - Joanna Lampka | mała okładka
-27 %

Gwiazda Północy Gwiazda Południa Tom 1

Joanna Lampka

8.0 / 10 (89 ocen)

32,99 zł

24,10 zł

Emma wchodzi do lasu 3 - Dora Rosłońska | mała okładka
-39 %

Emma wchodzi do lasu 3

Dora Rosłońska

9.2 / 10 (6 ocen)

40,01 zł

24,55 zł

Podróżniczka - Diana Gabaldon | mała okładka
-27 %

Podróżniczka

Diana Gabaldon

99,99 zł

72,96 zł

Lawn mower - Sylwester Kułach | mała okładka
-36 %

Lawn mower

Sylwester Kułach

9.3 / 10 (7 ocen)

37,90 zł

24,14 zł

Trzynasta opowieść - Diane Setterfield | mała okładka
-27 %

Trzynasta opowieść

Diane Setterfield

49,90 zł

36,40 zł

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.