Maybe Someday - Colleen Hoover | okładka
Otwarte

Maybe Someday Colleen Hoover

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami, wydanie pierwsze
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2015-05-11

EAN: 9788375154191
Tytuł oryginalny: Maybe Someday
Wydawnictwo: Otwarte
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski
rok wydania: 2016

39,90 zł 26,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Nowa książka autorki powieści „Hopeless” 

Bestseller „New York Timesa”

Drugie miejsce w plebiscycie Goodreads Choice Awards 2014 w kategorii Romans


On, Ridge, gra na gitarze tak, że porusza każdego. Ale jego utworom brakuje jednego: tekstów. Gdy zauważa dziewczynę z sąsiedztwa śpiewającą do jego muzyki, postanawia ją bliżej poznać.

Ona, Sydney, ma poukładane życie: studiuje, pracuje, jest w stabilnym związku. Wszystko to rozpada się na kawałki w ciągu kilku godzin.
Wkrótce tych dwoje odkryje, że razem mogą stworzyć coś wyjątkowego. Dowiedzą się także, jak łatwo złamać czyjeś serce…

„Maybe Someday” to opowieść o ludziach rozdartych między „może kiedyś” a „właśnie teraz”, o emocjach ukrytych między słowami i o muzyce, którą czuje się całym ciałem.

>

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

JAKBY "MOŻE KIEDYŚ" ZAMIENIŁO SIĘ WE "WŁAŚNIE TERAZ". MAYBE SOMEDAY - COLLEEN HOOVER

2016-11-03
„Martwię się, że nasze uczucia to jedyna rzecz w naszym życiu, nad którą nie mamy kontroli."
Sydney ma wszystko o czym marzyła. Świetną pracę, studia spełniające jej marzenia, wspaniałą przyjaciółkę i najukochańszego chłopaka na świecie. Uważając się za najszczęśliwszą kobietę świata nie podejrzewa nawet jak bardzo okrutne może okazać się dla niej życie w dniu dwudziestych drugich urodziny.

Nie, nie "może kiedyś", tylko "właśnie teraz!"

2015-06-22
Wstyd się przyznać, ale jest to moje pierwsze spotkanie z Colleen Hoover, choć wiem, że jej poprzednie książki „Hopeless" czy „Losing hope" biły/ biją rekordy popularności. Autorka specjalizuje się w kategorii new adult, czyli lekturach przeznaczonych dla osób wkraczających w próg dorosłości. Nie powiem, bardzo mi się podoba WSZYSTKO, co jest z tym związane.

Może kiedyś...

2015-06-19
Sięgając po książki oczekujemy określonych wrażeń i emocji, ale nie z każdej literackiej podróży wracamy zadowoleni, a publikacji wywołujących pragnienie wybiórczej amnezji, żeby przeżyć to jeszcze raz, jest naprawdę niewiele. Jednak czytelnicy skłonni są przemierzać tysiące stron, aby trafić na te kilkaset, które podsumują „wielkim wow". Mnie takie odczucia towarzyszą podczas lektury powieści Colleen Hoover, dlatego gdy w moje ręce wpadła najnowsza na polskim rynku książka autorki, wiedziałam, że nie ma siły, która powstrzymałaby mnie przed zanurzeniem się w lekturze.

Wspaniała Coollen Hoover!

2015-06-08
"Maybe Someday" to najnowsza powieść Colleen Hoover, znanej i cenionej autorki wielu książek dla młodzieży. Jest to moje kolejne spotkanie z twórczością owej pisarki i początkowo byłam do niego nastawiona sceptycznie, ponieważ mimo że "Hopeless" jest wychwalane, nie trafiło w mój gust. Z "Maybe Someday" było zupełnie inaczej, bo od samego początku była wciągająca i intrygująca.

Serce do ocalenia

2015-05-22
Uwielbiam Colleen Hoover i jej styl pisania. Myślę, że obecnie nie ma za wielu fanów powieści New Adult, którzy nie czytali choć jednej książki tej autorki. Ja swoją przygodę z Colleen zaczęłam od „Hopeless" i ta historia pozostanie ze mną... mam nadzieję, że na zawsze. Wkrótce do księgarń trafi kolejna „Maybe Someday", którą właśnie skończyłam czytać? Czy i tym razem się zachwyciłam?

Książka, która naprawdę wzrusza

2015-05-19
Kobiety sięgają po literaturę, która wzbudza emocje. Kochamy książki, przy których płaczemy, śmiejemy się, marzymy. Do tych wracamy najczęściej. W każdej książce próbujemy znaleźć choćby namiastkę emocji. Ale opis, czy obecność emocji w opowieści wcale nie oznacza, że lektura wywoła je w nas. Nie potrafię powiedzieć, na czym polega ten fenomen.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.