Umysł milionera Droga do wolności finansowej - Dawid Piątkowski | okładka
Kos

Umysł milionera Droga do wolności finansowej Dawid Piątkowski

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-655-9026-8
EAN: 9788365590268
Liczba stron: 338
Format: 123x183mm
Cena katalogowa: 59,00 zł

59,00 zł 37,15 zł

Oszczędzasz 21,85 zł
-37 %
Zamówienie wyślemy 2020-09-23

 Witaj szkoło!

 

 

Opis

Niezależność i wolność finansowa to właśnie to czego potrzebujesz! Zbuduj ją świadomie i odkryj tajniki gromadzenia ogromnej ilości pieniędzy. W mgnieniu oka wcielisz w życie wymarzone wizje. Zrób to dla siebie, rodziny czy jakiegokolwiek innego celu.

Aby zwyciężyć, musisz zaryzykować.

Ta książka uchyli przed Tobą sekrety zarabiana nawet milionów złotych na start. Praktyczna wiedza.

Sekrety multimilionerów:
• Do sukcesu finansowego trzeba być przygotowanym. Jak tego dokonać?
• Jak uzyskać środki na start i rozwój firmy?
• Co zrobić, by Twoja pasja była dochodowym biznesem?
• Wolność i niezależność finansowa – jak ją zbudować?

Zaczynał od zera, minęły cztery lata, a już ma majątek wat wiele milionów złotych. Zagłębienie się w te kontrowersyjne tajemnice pomoże Ci odkryć klucz do sukcesu.

Facebook

Instagram

Dwa dni, które zmienią Twoje życie / Dawid Piątkowski

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Jestem fanem

2019-05-25
Śledziłem jego karierę tenisową od kilku lat i powiem szczerze, że byłem sceptycznie nastawiony do pisania przez niego książki. Mimo tego naprawdę pozytywnie jestem zaskoczony! Uznałem, że warto dać szansę i w tej dziedzinie, dzięki czemu zdobyłem również kilka znaczących rad odnośnie oszczędzania pieniędzy.

Przydatna książka

2019-05-25
Niesamowita książka! Czytałam ją miesiąc, bo chciałam zgłębić dokładnie każdą przeczytaną radę. Starałam się stopniowo wcielić w życie to co mogłam, bo może i nie jestem wielkim przedsiębiorcą, ale mam małą kwiaciarnię, która coraz lepiej prosperuje właśnie dzięki temu. Przydatna i praktyczna książka - każdy powinien mieć, gdyż nawet w codziennym użytku zauważam pewne schematy właśnie z niej, pomagające trochę wzbić się ponad przeciętnego pożeracza chleba.

Polecam

2019-05-25
To już któraś książka tego autora, a dalej mi się nie znudził, bo za każdym razem dowiaduję się czegoś nowego. Nowatorski i niezwykle charyzmatyczny, a do tego zna się na rzeczy. Serdecznie polecam!

Zmiana

2019-05-25
Zasięgnąłem po poradnik, bo był najwyższy czas zmienić coś w swoim życiu. Dobrze, że pani w księgarni poleciła mi właśnie ten. Jest ciekawy, a zarazem otwierający oczy na nowe możliwości.

Złoty człowiek

2019-05-25
Podziwiam autora za to co osiągnął w życiu oraz że chce się tym podzielić z innymi. To prawda, że sam na tym trochę zarobi, ale co ważniejsze pomoże innym dostrzec coś nowego. Sama przeczytałam i uważam, że książka jest przydatna. Tacy złoci ludzie są warci złotych medali!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.