Zawód położna - Leah Hazard | okładka
WAB

Zawód położna Leah Hazard

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2019-06-05

Liczba stron: 320

Wydawnictwo: WAB

Format: 135 x 202 mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Dorota Konowrocka-Sawa

39,99 zł

W sprzedaży od 2019-06-05.

Opis

Wyobraź sobie taki scenariusz: dwadzieścia godzin bez snu. Dwadzieścia godzin bez jedzenia. Nie to nie jest scenariusz wyczerpującej diety... To świat położnych.

Ta książka jest połączeniem jedynego w swoim rodzaju brytyjskiego humoru ze szczerością i ciepłem kobiet, które wykonują ten wymagający zawód.
Niech każdy czytelnik potraktuje książkę "Zawód położna", jako miłosną laurkę dla przyszłych mam i położnych. To jeden z najważniejszych duetów w życiu, który musi wykazać się niesamowitą współpracą, kiedy nadejdzie ten dzień...

Polecane bestsellery

Profil Leah Hazard w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Zawód położna

2019-04-12

Z miłą chęcią przeczytam lekturę, bardzo interesuje mnie prywtane spojrzenie położnych na swoją pracę. Zapiski z z dyżurów mogą być niesamowicie ciekawe, uwielbiam takie formy!  

Nie mogę się doczekać!

2019-04-12 Jestem fanką brytyjskiego humoru i wiem że po kilku medycznych pozycjach tego typu, zawsze byłam zadowolona. Uwielbiam ich cięty język, w połączeniu z zawodem położnej, który wykonywała moja babcia.. to może być coś!

Zawód Położna

2019-04-12 To bardzo dobrze, że powstają takie książki. Moja mama jest położną i widzę jak wiele pracy i zaangażowania wkłada w swoją pracę. Okładka przyciąga i mam nadzieje, że wiele osób po nią sięgnie. Należy szerzyć taką tematykę!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.