A.A. Milne

Lista książek

Nowe przygody Kubusia Puchatka - Paul Bright, Alexander Alan Milne, Kate Saunder  | mała okładka
-32 %

Nowe przygody Kubusia Puchatka

Paul Bright, Alexander Alan Milne, Kate Saunder

Ukochany miś świata ma już ponad 90 lat!
Poznaj jego zupełnie nowe opowiadania!
Przenieś się do Stumilowego Lasu i znów spotkaj ulubionych bohaterów z dzieciństwa: Kubusia Puchatka, Krzysia, Prosiaczka, Tygryska, Kłapoucha i resztę przyjaciół.
Te ciepłe, zabawne historie to ponadczasowe lekcje przyjaźni, pokazujące siłę dziecięcej wyobraźni. Nieważne, czy masz 5 czy 55 lat. Nowe przygody Kubusia Puchatka [...]

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Śniadanie króla

Milne Alan Alexander

16. tom w serii „Mistrzowie Ilustracji”: pełna humoru historia poszukiwań królewskiego przysmaku w zabawnie zilustrowanym wierszu niezrównanego A.A. Milne’a.

Co król jada na śniadanie? Przepiórcze jaja? Trufle? A może konfitury z płatków róży? Dowcipny wiersz A.A. Milne’a ujawnia zaskakującą prawdę... Brawurowy, pełen werwy przekład Antoniego Marianowicza i komiczne ilustracje Eryka Lipińskiego rozbawią ws[...]

Więcej

22,00 zł

Chatka Puchatka wersja dwujęzyczna - Milne Alan Alexander | mała okładka
-39 %

Chatka Puchatka wersja dwujęzyczna

Milne Alan Alexander

Nowe wydanie "Chatki Puchatka" - tym razem dwujęzyczne. Każdy może, czytając przygody Krzysia, Kubusia, Prosiaczka i ich przyjaciół, zaglądać do angielskiego oryginału. Dorosłym pozwoli to docenić urodę przekładu Ireny Tuwim, a dzieciom może ułatwi zapamiętywanie obcych słówek.

Więcej

35,00 zł

21,21 zł

Kubuś Puchatek wersja dwujęzyczna - Milne Alan Alexander | mała okładka
-39 %

Kubuś Puchatek wersja dwujęzyczna

Milne Alan Alexander

To już kolejne wydanie jednej z najwspanialszych książek dla dzieci - "Kubusia Puchatka". Tym razem obok polskiego, znakomitego tłumaczenia autorstwa Ireny Tuwim, występuje także tekst oryginalny - angielski. Obie wersje językowe występują w książce jednocześnie (ten sam tekst jest na lewych stronach w języku angielskim, na prawych - po polsku). Daje to, obok przyjemnej lektury, możliwość uczenia się języka[...]

Więcej

35,00 zł

21,21 zł

Nowe przygody Kubusia Puchatka

Kate Saunders, Brian Sibley, A. A. Milne, Jeanne Willis, Paul Bright

Oficjalna kontynuacja klasycznych opowiadań A.A. Milne’a w wykonaniu najlepszych współczesnych pisarzy dla dzieci z nowymi pięknymi ilustracjami i w znakomitym tłumaczeniu Michała Rusinka.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Kubuś Puchatek

A.A. Milne

Obdarzone ludzkimi cechami charakteru zwierzątka śmieszą i bawią z jednej strony naiwnością, z drugiej – filozoficznym podejściem do życia. To nowe, eleganckie wydanie z kolorowymi ilustracjami, w dużym formacie, z pewnością spodoba się kolejnemu pokoleniu małych czytelników.

Więcej

24,90 zł

16,43 zł