Agnieszka Łopatowska

Agnieszka Łopatowska urodziła się w 1979 roku. Jest dziennikarką z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Wykłada dziennikarstwo internetowe na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie. Agnieszka Łopatowska współprowadzi Fundację Nagrody Dziennikarzy Małopolski. Współpracuje z biurami prasowymi Opole Songwriters Festival i OFF Festival Katowice. Pisarka mieszka wraz z narzeczonym pod Paryżem.

Agnieszka Łopatowska – autorka opowiadań


Agnieszka Łopatkowska jest współautorką książki pt. „#książkowelove – opowiadania”, która ukazała się w 2019 roku. Jest to zbiór opowiadań, których autorkami są uczestniczki warsztatów literackich wydawnictwa Znak. Publikacja składa się z 11 opowiadań. Każde z nich jest w pełni unikatowe i różnorodne. Poruszane są w nich takie tematy, jak pisarstwo, miłość do książek i czytania.

Książka o tajemnicach pięknego Paryża


W 2022 roku ukazała się książka Agnieszki Łopatowskiej pt. „W Paryżu możesz być kim chcesz”. Tworząc tę publikację autorka korzystała ze swoich prywatnych doświadczeń, związanych z przeprowadzką do Francji. Agnieszka Łopatowska tuż przed wybuchem pandemii poznała swojego przyszłego narzeczonego, który mieszka pod Paryżem. Pisarka postanowiła wywrócić swoje życie do góry nogami i przeprowadzić się do ukochanego. Wiązało się to z porzuceniem pracy i wyprowadzką z Krakowa. Agnieszka Łopatowska odkrywa przed czytelnikami tajemnice Paryża. Jest to książką, którą warto przeczytać przed odwiedzeniem stolicy Francji. Pozwoli to na odkrycie nieoczywistych miejsc i pięknych zakamarków miasta świateł.

Lista książek: Agnieszka Łopatowska

Bestseller

49,99 zł

34,99 zł