Alina Białowąs

Alina Białowąs to polska pisarka urodzona we Wrocławiu, w którym mieszka do dzisiaj. Nie potrafi wyobrazić sobie życia bez książek. Interesuje ją kobieca psychika oraz to jak ona dojrzewa z wiekiem. Pisarka ma wyjątkowo duże poczucie humoru oraz obdarza swoją pozytywną energią wszystkich, którzy ją spotkają.

Lista książek

Bezsenne noce, senne dni - Alina Białowąs | mała okładka
-46 %

Bezsenne noce, senne dni

Alina Białowąs

I ja mam z tym człowiekiem dożyć końca swoich dni? O nie! Muszę zmienić moje życie. Muszę zapewnić sobie radosną późną starość. Żadnych mężczyzn!

Więcej

34,90 zł

18,83 zł

Galeria uczuć

Alina Białowąs

Wszystko wydaje się proste, dopóki nasze życie ma solidne podstawy
Trzydziestoletnia, trochę roztrzepana, niepewna siebie Ola zawsze wmawiała sobie i wszystkim wokół, że rola niepracującej „kury salonowej” to jej powołanie.
Pewnego dnia jej poukładane i szczęśliwe życie rozsypuje się jak domek z kart: mąż nagle wyprowadza się z domu i wydaje się, że ma to związek z przyjaciółką rodziny.
Teraz Ola musi st[...]

Więcej

29,90 zł

Obudź się Karolino - Alina Białowąs | mała okładka
-35 %

Obudź się Karolino

Alina Białowąs

Obudź się, Karolino!
Poukładaj swoje życie, a nie książki!
Karolina, choć jest uroczą i inteligentną młodą osobą, nie potrafi uporać się z własnymi, wyolbrzymianymi przez lata kompleksami. Nad losem dziewczyny, jak fatum, wisi przekonanie, że wszelkie niepowodzenia w miłości spowodowane są mankamentem urody, jakim według niej są piegi. Żyje w przeświadczeniu, że żaden normalny mężczyzna nie zwróci uwagi na[...]

Więcej

34,90 zł

22,68 zł

Zaufaj mi Karolino

Alina Białowąs

Dzisiaj już wiem, że czas to najlepszy lekarz, tylko trzeba mu zaufać...

Karolina bardzo silnie przeżywa rozstanie z Filipem, mimo że ich małżeństwo zakończyło się wcześniej, niż ktokolwiek przypuszczał. Jest rozdarta pomiędzy uczuciem do męża a strachem przed nim. Pragnie wierzyć, że w dniu rozwodu będzie mogła zamknąć cały ten rozdział swojego życia za drzwiami z tabliczką „Nie wchodzić”, jednak w głębi [...]

Więcej

34,90 zł

17,45 zł

Zostań ze mną, Karolino

Alina Białowąs

Czy wiem, jak niewyraźna jest granica między tym, co jest słuszne, a tym, co jest błędem?
Kiedy dotychczasowe życie Karoliny zaczyna się rozpadać, kobieta jest skłonna obwiniać o to wszystkich oprócz siebie. Jej związek z Rafałem stoi pod znakiem zapytania, przyjaciółka od kilku dni nie daje znaku życia, a rodzinne niedopowiedzenia i tajemnice mają coraz gorszy wpływ na relacje Karoliny z rodzicami. W dodat[...]

Więcej

34,90 zł

22,84 zł

Leniwe wieczory burzliwe poranki - Alina Białowąs | mała okładka
-46 %

Leniwe wieczory burzliwe poranki

Alina Białowąs

Wyjechał? Co ja plotę! Od kiedy to potajemne zniknięcie nocą, bez zostawienia żonie adresu, nazywa się wyjazdem? Uciekł! Po kryjomu, jak szczur.
Jak się czuje kobieta, która nie wie, czy mąż od niej uciekł, czy tylko wyjechał na drugi koniec świata do pracy? Czy jest samotna, czy tylko sama? Czy wciąż jest mężatką, czy może panną z odzysku?
Ewelina miota się, próbując znaleźć odpowiedź, i kiedy wreszcie ją [...]

Więcej

36,90 zł

19,90 zł