Amy Shah

Amy Shah to doktor nauk medycznych z podwójną specjalizacją. Jest specjalistką do spraw żywienia. Studiowała na Uniwersytetach Cornella, Harvarda i na Uniwersytecie Columbia. Na podstawie własnych doświadczeń, zebranych w zakresie chorób wewnętrznych, alergologii i immunologii, pomaga swoim pacjentkom w odzyskaniu lepszego samopoczucia i prowadzeniu zdrowego trybu życia. .

Amy Shah – publikacja


Amy Shah wydała swoją książkę w 2022 roku, pod tytułem „Pełnia sił. Skuteczny plan, dzięki któremu pokonasz zmęczenie i odzyskasz siebie”. Publikacja zawiera 14 dniowy plan dzięki któremu, czytelnik pokona zmęczenie. Amy Sanah zainspirowana własną przemianą, próbuje pomóc większej ilości osób. Sama jest pracująca żoną i matką z dwójki dzieci, która po 30 tce zaczęła zmagać się z przemęczeniem. Z porad autorki skorzystały już tysiące czytelniczek.

Amy Shah - życie zawodowe


Amy Shah znalazła się w rankingu 100 kobiet działających w obszarze wellness. Autorka regularnie pojawia się w amerykańskiej telewizji publicznej, podcastach i krajowych magazynach. Obecnie mieszka w Arizonie.

Lista książek: Amy Shah

12,00 zł 22,50 zł (-46%) - najniższa cena 49,99 zł (-75%) - cena detaliczna