Andrzej Grabowski

Lista książek

Dziewczynka ze srebrnym zębem - Andrzej Grabowski | mała okładka
-36 %

Dziewczynka ze srebrnym zębem

Andrzej Grabowski

Siedmioletni Andrzejek leży w szpitalu, i choć czuje się chwilami jak bohater thrillera, horroru i kryminału w jednym, nie jest to zły czas. Dzieje się tak za sprawą niezwykłej przyjaciółki: starszej od niego dziewczynki ze srebrnym zębem. Barwna postać, przywodząca na myśl Pippi Langstrumpf, okazuje się nieskończonym źródłem wciągających opowieści, a także niezastąpioną towarzyszką przygód

Więcej

25,00 zł

16,08 zł

Mumciuś - Andrzej Grabowski | mała okładka
-40 %

Mumciuś

Andrzej Grabowski

Czy przyszło Ci do głowy, że w Twoim domu może mieszkać mumciuś, czyli stworzonko z kosmosu? Na pewno nie! A przecież mumciusie żyją wśród nas! Niestety, nie dość, że są malutkie, to jeszcze potrafią zmieniać kolor. Dzięki temu upodobniają się do otoczenia i naprawdę trudno je zauważyć. Jednak Agatce, bohaterce książki, udało się z takim niezwykłym stworzonkiem zaprzyjaźnić!

Więcej

24,90 zł

14,84 zł

Zenek i mrówki - Andrzej Grabowski | mała okładka
-34 %

Zenek i mrówki

Andrzej Grabowski

Zenek, jak każdy dziesięciolatek, lubi gry komputerowe i zabawy z kolegami. Nadeszły wakacje - czas przygód i swobody. Ale jak to w życiu czasem bywa - nieoczekiwane zdarzenia psują najpiękniejsze plany. Okazuje się, że mama Zenka będzie opiekować się chorą babcią, więc chłopiec musi towarzyszyć ojcu na kilkudniowym... buddyjskim obozie. Początkowo Zenek buntuje się przeciwko decyzji rodziców. Jednak z czas[...]

Więcej

19,00 zł

12,63 zł

Funia Kicia i cała reszta

Andrzej Grabowski

Jak może wyglądać życie rodziny, w której aż roi się od miłośników kotów, tato jest rozkojarzonym pisarzem-poetą, mama utalentowaną plastyczką, a wyobraźnia dzieci jest nieograniczona...?

Funia, Kicia i cała reszta jest dla tych, którzy kochają koty, jamniki (i nie tylko) i - podobnie jak autor - szukają piękniejszej strony świata.

Więcej

9,90 zł

Kulfon co z ciebie wyrośnie Przeboje Profesora Ciekawskiego + CD - Andrzej Grabowski | mała okładka
-45 %

Kulfon co z ciebie wyrośnie Przeboje Profesora Ciekawskiego + CD

Andrzej Grabowski

"Kulfon, Kulfon, co z ciebie wyrośnie?" - te słowa znają nie tylko wszystkie dzieci, ale również dorośli. Chyba każdy nucił także: "Bursztynek, bursztynek znalazłam go na plaży" i "Pocałuj żabkę w łapkę". Autorem tekstów tych piosenek jest Andrzej Grabowski, czyli popularny Profesor Ciekawski. W książce znajduje się dwadzieścia przebojów z telewizyjnych programów Tik-Tak, Ciuchcia i Budzik. Ciekawscy czytel[...]

Więcej

24,90 zł

13,68 zł

Pirat Jędruś - Andrzej Grabowski | mała okładka
-44 %

Pirat Jędruś

Andrzej Grabowski

Jędruś ma dopiero siedem lat, ale już jest groźnym kapitanem. Wraz z niesforną kompanią piratów pokonuje stuzębnego smoka, przechytrza czarownika Brudasa i zaprzyjaźnia się z królewną Barbatką.
Jędruś kocha przygody, ale jest przecież tylko małym chłopcem – dlatego po wielu dalekich wyprawach z radością zawija do portu, w którym czeka na niego mama.

Więcej

22,90 zł

12,74 zł

Niezwyciężony zajączek Edzio - Andrzej Grabowski | mała okładka
-30 %

Niezwyciężony zajączek Edzio

Andrzej Grabowski

Poznajcie sympatycznego Zajączka Edzia, który wraz z przyjaciółmi z Doliny Jałowca przeżywa wiele niesamowitych przygód. Czy Lis Wierszopis odzyska fragment piosenki porwanej przez wiatr, czy Zajączek uratuje Srokę Jednookę i kto wygra leśne zawody? Jeśli chcecie się dowiedzieć, to koniecznie sięgnijcie po książeczkę.

Więcej

19,90 zł

13,98 zł

Jonatan i Biały Kruk - Andrzej Grabowski | mała okładka
-45 %

Jonatan i Biały Kruk

Andrzej Grabowski

Pojawił się ktoś godny zaufania, wystarczająco zgorzkniały i wściekły, by móc wykorzystać go do odzyskania panowania nad światem. Biały Kruk drżąc z zadowolenia, staranie ostrzył dziób…
Jonathan i inne dzieciaki z warszawskiego Mokotowa wkrótce znajdą się w centrum niebezpiecznych wydarzeń, które zdecydują o przyszłości świata.
Jeszcze o tym nie wiedzą, ale sporo będzie zależeć od nich…[...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł