Anna Gacek

Anna Gacek urodziła się 9 kwietnia 1981 roku w Bytomiu. Po skończeniu studiów dziennikarskich rozpoczęła pracę w radiu w 2001 roku przy audycji „Trójkowy Ekspres”. Od tego czasu Anna Gacek samodzielnie prowadziła lub też współtworzyła audycje radiowe. Wraz z Piotrem Stelmachem była ona współautorką „Ofensywy” i „Myśliwieckiej 3/5/7”. Gacek miała swój autorski wkład w audycje Piotra Metza „Lista osobista” i „Zjednoczone królestwo”. Oprócz tego współtworzyła ona także audycję Wojciecha Manna.

Anna Gacek – autorka książki o show biznesie lat 90


Gacek współpracowała z czasopismami muzycznymi, takimi jak „Machina” i „Teraz Rock”, a także z nieistniejącym już magazynem modowym „A4”, miesięcznikiem dla kobiet „Zwierciadło” i tygodnikiem „Przekrój”. Jej artykuły znajdowały się także w popkulturowym magazynie „KMAG” i „Vice”. W dorobku artystycznym Gacek ważna jest książka pt. „Ekstaza. Lata 90. Początek”. To opis świata show biznesu lat 90- tych, gdzie królowały narkotyki, zabawa, alkohol, blichtr i pogoń za sławą.

Podcasterka i ekspertka modowa TVN- u


Gacek pełniła rolę ekspertki modowej w emitowanych na antenie stacji TVN Style programach telewizyjnych, dedykowanych kobietom. To także dziennikarka współpracująca z Dziennikiem Gazetą Prawną. Od 6 Sierpnia 2020 roku Anna Gacek jest autorką podcastu „Rzeczy ulubione”, który udostępniony jest na platformie Audioteka.

Lista książek: Anna Gacek

Ekstaza. Lata 90. Początek
 - Anna Gacek | mała okładka
-40 %

Ekstaza. Lata 90. Początek

Anna Gacek

7.1 / 10 (1027 ocen)

32,74 zł 32,74 zł - najniższa cena 54,90 zł - cena detaliczna