Anna Samborowska

Anna Samborowska to polska pisarka i autorka książek dla dzieci. W 2007 roku ukończyła I LO im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach. Następnie w latach 2007 – 2012 studiowała na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku filologia angielska. Uczyła się również na Uniwersytecie Duisburg-Essen. W latach 2013 – 2018 uczęszczała na studia doktoranckie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Uzyskała tytuł doktora także na kierunku filologia angielska. Biegle włada językiem angielskim, niemieckim i francuskim.

Anna Samborowska – literatura dziecięca na najwyższym poziomie


Anna Samborowska ma na swoim koncie dwie książki, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród młodych czytelników i ich rodziców. Jej debiut literacki to dzieło pod tytułem "Zoja i tajemnica znikających kapci" . Publikacja z gatunku literatura dziecięca została wydana w 2023 roku przez wydawnictwo Novae Res. To książka o przygodach Zoji i o tym, jak dziewczynka przestała próbować być księżniczką, a zaczęła doceniać siebie i prawdziwych przyjaciół.

Literatura dla dzieci


Kolejną pozycją w dorobku autorki jest książka pod tytułem „Lubię głaskać”. Opublikowana w 2023 roku przez wydawnictwo Fluff Publishing, to ciesząca się dużym zainteresowaniem czytelników pozycja.

Lista książek: Anna Samborowska

20,08 zł 20,08 zł - najniższa cena 34,99 zł - cena detaliczna