Beata Nowicka

Beata Nowicka jest autorką poczytnych wywiadów, przeprowadzanych ze znanymi i lubianymi postaciami świata show-biznesu i kultury. Do grona osób, z którymi Beata Nowicka miała szansę porozmawiać, można zaliczyć między innymi Wojciecha Kilara, Agnieszkę Holland i Krystynę Jandę.

Beata Nowicka – wywiady z gwiazdami


Beata Nowicka wydała kilka książek, które cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników. Najnowsza książka autorki pt. „Zbyszek przez przypadki”, opublikowana została w 2021 roku. Jest to biografia Zbigniewa Zamachowskiego, który wraz z Beatą Nowicką wspomina poszczególne etapy swojego życia i kariery. Ogromną popularnością cieszy się również książka opowiadająca o doświadczeniach życiowych dziennikarki Ewy Drzyzgi, pt. „Jak ja to robię”. Beata Nowicka pokazuje czytelnikowi dziennikarski etos Ewy Drzyzgi, który towarzyszył jej przez całą dotychczasową karierę.

Seria wywiadów z Maciejem Stuhrem


Beata Nowicka wydała również trzy książki, które poświęcone zostały rodzinie i karierze Macieja Stuhra. Są to takie tytuły, jak: „Stuhrmówka, czyli gen wewnętrznej wolności. Maciej Stuhr w rozmowie z Beatą Nowicką”, „Basia. Szczęśliwą się bywa” i „Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery”. Beata Nowicka w rozmowach z Maciejem Stuhrem i jego mamą, Barbarą Stuhr przedstawia życiorys świetnego aktora, który na zawsze zapisał się w polskiej kinematografii. Tytuły te stanowią biografię aktora, który dzieli się z Beatą Nowicką przemyśleniami na temat związków, przyjaźni i swojej kariery.

Lista książek: Beata Nowicka

Zbyszek przez przypadki - Nowicka Beata | mała okładka
-42 %

Zbyszek przez przypadki

Beata Nowicka

6.9 / 10 (40 ocen)

44,99 zł

25,99 zł

49,99 zł

38,86 zł

37,90 zł

25,77 zł