Belle Aurora

Belle Aurora jest trzydziestoletnią pisarką chorwackiego pochodzenia. Już od młodych lat pasjonowała się czytaniem, co finalnie skłoniło ja do napisania własnej powieści.
Wychowywała się w głośnej rodzinie, dzięki czemu do swoich książek zaczęła przenosić humor i dramatyzm tworząc dzieła. Jej humorystyczne powieści romantyczne przypadły wielu czytelnikom, co dodało Autorce skrzydeł i wiary w samą siebie.

Lista książek

Słodkie szaleństwo - Belle Aurora | mała okładka
-34 %

Słodkie szaleństwo

Belle Aurora

ax Leokov mógł tylko obserwować jak inni znajdują miłość i szczęście. Jemu też było dane raz kochać, kochać z całych sił, kochać i dla tej miłości żyć. A potem… A potem po uczuciu zostało tylko złamane serce i córka, którą trzeba otoczyć opieką.

Więcej

39,90 zł

26,19 zł

Raw - Belle Aurora | mała okładka
-40 %

Raw

Belle Aurora

Alexa uciekła z domu kiedy miała szesnaście lat. Teraz, dziesięć lat później ma już pracę, którą kocha, wykształcenie i dach nad głową.

Pewnego dnia odkrywa, że ktoś ją śledzi – zwykle ma na głowie kaptur i obserwuje ją z daleka. Choć dziewczyna zdaje sobie sprawę, że powinna zgłosić to policji, obecność jej stalkera sprawia jej niewytłumaczalną przyjemność.

Kiedy zostaje napadnięta to właśnie on przychodzi jej na rachunek.

Więcej

39,90 zł

23,82 zł

Miłość po sąsiedzku

Belle Aurora

Natalie Kovac i Asher „Duch” Collins spędzili wspólnie namiętną noc, o której żadne z nich nie potrafi zapomnieć.

Mimo to, wciąż trudno im przebywać w swoim towarzystwie. Nie widzą nawet cienia szansy na to, że jeszcze kiedyś dojdą do porozumienia, dlatego każde z nich postanawia pójść własną drogą.

Los bywa jednak bardzo przewrotny. Pomimo postanowień kończą bliżej siebie niż kiedykolwiek wcześniej.

Czy przyjaźń będzie jedyną relacją jaka połączy tą dwójkę?

Więcej

39,90 zł

28,91 zł