Ben Kane

Lista książek

Tylko na znak.com.pl
Cesarskie orły. Insygnium - Ben Kane | mała okładka

Cesarskie orły. Insygnium

Ben Kane

Zdegradowany i wiedziony żądzą zemsty centurion Tullus i jego legioniści znów stają do walki. Mają przeciwko sobie tysiące barbarzyńców pod wodzą charyzmatycznego wodza Arminiusza, który teraz marzy tylko o jednym. Zmiażdżyć Rzymian po raz drugi.

Więcej

49,99 zł

Cesarskie orły. Ciemne chmury - Kane Ben | mała okładka
-32 %

Cesarskie orły. Ciemne chmury

Kane Ben

Ben Kane powraca z trzymającą w napięciu serią „Cesarskie orły”. „Ciemne chmury” to opowieść o jednej z największych klęsk militarnych imperium rzymskiego w historii. Już tylko bogowie mogą uratować Rzymian…

Więcej

46,99 zł

31,95 zł

Spartakus. Rebelia - Ben Kane | mała okładka
-32 %

Spartakus. Rebelia

Ben Kane

Spartakus dokonał rzeczy niemożliwych: uciekł z niewoli i wraz z potężną armią niewolników pokonał siły Rzymu. Dezerteruje jeden z jego generałów. Ma zrobić wszystko, by rozgromić wojsko Spartakusa i położyć kres niewolniczej rebelii.

Więcej

49,90 zł

33,93 zł

Hannibal. Chmury wojny - Ben Kane | mała okładka
-32 %

Hannibal. Chmury wojny

Ben Kane

Dwóch dawnych przyjaciół w przeciwnych obozach. Kobieta złapana w pułapkę, której przyjdzie wybierać między lojalnością i miłością. Ścieżki ich losów zejdą się jeszcze raz podczas jednego z najkrwawszych konfliktów, jakie zna historia.
Kto przetrwa?

Więcej

49,90 zł

33,93 zł

Spartakus. Gladiator - Ben Kane | mała okładka
-32 %

Spartakus. Gladiator

Ben Kane

Tak zaczyna się odyseja, która uczyniła ze Spartakusa legendę. Ta historia była wielokrotnie ekranizowana, zapewniając mu nieśmiertelność, a teraz wielki wódz zostaje jeszcze raz wskrzeszony w nowym bestsellerze Bena Kane’a.

Więcej

46,90 zł

31,89 zł

Hannibal. Pola krwi - Ben Kane | mała okładka
-32 %

Hannibal. Pola krwi

Ben Kane

Równina w pobliżu Kann zmieniła się w przesiąknięte krwią pola śmierci, arenę jednej z najkrwawszych bitew w historii wojen. Kto odniesie ostateczne zwycięstwo? Czy będzie to Hannibal, prowadzący weteranów licznych kampanii, czy wspaniałe legiony Cesarstwa Rzymskiego.

Więcej

46,90 zł

31,89 zł

Hannibal. Wróg Rzymu - Ben Kane | mała okładka
-32 %

Hannibal. Wróg Rzymu

Ben Kane

Autor bestsellerowej trylogii Kroniki Zapomnianego Legionu wraca z nową, błyskotliwą serią. Osadzona w czasach drugiej wojny punickiej opowieść o przyjaźni, braterstwie, gniewie i zemście.

Więcej

46,90 zł

31,89 zł

Srebrny Orzeł

Ben Kane

Druga część błyskotliwej trylogii Bena Kane’a zanurza bohaterów w tyglu wojny i terroru, podczas gdy dla Cezara i Republiki Rzymskiej nieuchronnie nadchodzi dzień sądu.

Więcej

46,90 zł

31,89 zł

Zapomniany Legion

Ben Kane

Fascynująca odyseja, która zaczyna się w przesiąkniętym korupcją i przemocą Rzymie, ale kończy dużo dalej, na granicy znanego świata. To tam obszarpane pozostałości rzymskiej armii – Zapomniany Legion – będą się zmagać z przytłaczającymi przeciwnościami, a trzej mężczyźni staną oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

Więcej

46,90 zł

31,89 zł