Box Brown

Box Brown to amerykański artysta, jego pierwszym dziełem był wydany w 2011 roku komiks „Bellen”. W tym samym roku otrzymał nagrodę Xeric Grand za komiks „Love is a peculiar type of thing”.
Rozpoczął kampanię fundraisingową do publikacji 16 komiksów w 16 miesięcy. Udało mu się to uzyskać, publikując w trakcie trwania zbiórki jeden komiks na miesiąc.
Jest autorem książki graficznej o Andre the Giant. Pozycja ta pozostała na 9 miejscu na liście bestsellerów New York Timesa przez trzy tygodnie.

Lista książek

Tetris Ludzie i gry - Box Brown | mała okładka
-39 %

Tetris Ludzie i gry

Box Brown

Tetris to jedna z najdoskonalszych i najpopularniejszych gier wideo w historii. Prosta, ale niezwykle wciągająca. Niekończąca się łamigłówka, od której uzależniły się miliony graczy na całym świecie. Choć powstała 35 lat temu, do dziś cieszy się wielką popularnością. Z tym, że teraz najczęściej gra się w nią nie na komputerze, a w telefonie. Wystarczy spędzić z Tetrisem trochę czasu, by wszędzie widzieć spa[...]

Więcej

39,90 zł

24,28 zł

Trawka Jak zdelegalizowano marihuanę - Box Brown | mała okładka
-39 %

Trawka Jak zdelegalizowano marihuanę

Box Brown

Trawka: jak zdelegalizowano marihuanę" Boxa Browna to opowieść o jednej z najbardziej zmitologizowanych używek w historii ludzkiej cywilizacji. Towarzyszyła ludzkości od zarania dziejów jako święty element religijnych rytuałów, lekarstwo, środek odurzający albo wprowadzający w bitewny szał.
W 1519 roku na amerykański kontynent przywieźli ją konkwistadorzy, m.in. Hernan Cortés, którzy korzystając z żyznej gl[...]

Więcej

39,90 zł

24,28 zł