Bridget Asher

Bridget Asher to literacki pseudonim pisarki i poetki Julianny Baggott, autorki wielu książek dla dzieci i powieści obyczajowych, w tym bestsellerowej Girl Talk i The Miss America Family. Bridget mieszka na Florydzie wraz z mężem i czworgiem dzieci. Wkrótce ukaże się jej kolejna powieść The Prince of Fenway Park.

Lista książek

Kwiaty od Artiego

Bridget Asher

Lucy odeszła od męża, gdy odkryła, że ją zdradza. Wróciła, kiedy dowiedziała się, że umiera. Rozżalona (i po czterech drinkach) zadzwoniła do wszystkich kobiet, których imiona znalazła w notesie Artiego, i zaprosiła je do domu.
Przyjechały i... wydarzyło

Więcej

9,90 zł

7,15 zł

Pożyczona miłość

Bridget Asher

Zgodziłabyś się udawać żonę byłego chłopaka?
Gwen się zgodziła, a jej mąż nawet ją do tego zachęcił. Z wielką tremą wkroczyła na nową drogę życia.
Wkrótce dowiedziała się, czyją żonę tak naprawdę udawała... „Uwielbiam takie opowieści - romantyczne, ale ni

Więcej

9,90 zł

7,15 zł

Pożyczona miłość

Bridget Asher

Zgodziłabyś się udawać żonę byłego chłopaka?Gwen się zgodziła, a jej mąż nawet ją do tego zachęcił.
Z wielką tremą wkroczyła na nową drogę życia.Wkrótce dowiedziała się, czyją żonę tak naprawdę udawała... ...

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

Kwiaty od Artiego

Bridget Asher

Elspa, Eleanor, Heather, Ellen, Cassandra, Allison, Liz... Imiona kobiet z notesu mojego męża. Właściwie to imiona jego kochanek.
Odeszłam, gdy odkryłam, że mnie zdradza. Wróciłam, kiedy dowiedziałam się, że umiera. Wściekła (i po czterech drinkach) zadzw

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

My i cała reszta

Bridget Asher

Esme, Liv i Ru wychowały się bez ojca. Ich ekscentryczna matka twierdziła, że był agentem służb specjalnych i przez lata nie mógł się ujawnić. Dzieciństwo bez uczuć miało wpływ na dalsze życie sióstr przeżywających zawody miłosne, nieudane małżeństwa, ucieczki w alkohol i narkotyki.
Po latach siostry spotykają się w rodzinnej posiadłości, by pomóc matce uporządkować dom po przejściu huraganu. Okazuje się,[...]

Więcej

36,99 zł

22,13 zł

Prowansalski balsam na złamane serca

Bridget Asher

Wzruszająca opowieść o poznawaniu na nowo smaku życia i miłości. Historia nietuzinkowych kobiet, które musiały dokonać trudnego wyboru, aby odnaleźć upragnione szczęście.
Świat Heidi po śmierci męża rozpadł się na kawałki. Choć od tragicznego wypadku minęły dwa lata, nadal nie potrafi pogodzić się ze stratą. Pogrążona we wspomnieniach odcina się od świata i ludzi, rezygnuje nawet ze swojej pasji – pieczenia[...]

Więcej

34,90 zł