Claire Ragozzino

Claire Ragozzino to młoda instagramerka, a także certyfikowana instruktorka jogi i nauczycielka ajurwerdy. Zainteresowania Ragozzino wynikają przede wszystkim ze sposobów poszukiwania sensu życia, a także metod samouzdrawiania poprzez pozytywne myślenie i odpowiednie nastawienie do życia. Claire Ragozzino przez wiele lat studiowała księgi Mistrzów jogi i osób, które osiągnęły najwyższy wtajemniczenie w dziedzinie Ajurwerdy.

Claire Ragozzino – życie w zgodzie z potrzebami organizmu- bestsellerowy poradnik o jodze i ajurwerdzie


Debiutem literackim Claire Ragozzino jest książka pod tytułem „Ajurweda. Życie w zgodzie ze sobą”. Na kartach tego poradnika Ragozzino przedstawia metody wsłuchiwania się w potrzeby organizmu, odkrywania nowych ścieżek rozwoju, a także rozpoczęcia życia w zgodzie ze sobą, korzystając z mądrości starożytnej nauki, jaką jest ajurwerda. Ten cieszący się ogromnym zainteresowaniem poradnik przedstawia rytuały związane z porami roku, praktykę jogi, która redukuje stres oraz zmęczenie. Claire Ragozzino stworzyła ponad 80 wegetariańskich przepisów na potrawy skomponowane zgodnie z potrzebami ludzkiego organizmu.

Autorka znanej i cenionej strony www traktującej o jodze i ajurwerdzie


Claire Ragozzino jako certyfikowana instruktorka jogi i znawczyni ajurwerdy przedstawia tajniki tych starożytnych praktyk, uznając, że są to jedne z najlepszych metod odzyskania utraconej wewnętrznej równowagi. Zdaniem Claire Ragozzino każdy człowiek dysponuje siłą mogącą pokonać lęk, wewnętrzne ograniczenia i blokady, powodujące brak odnoszenia sukcesów w życiu. Popularyzowanie jogi i ajurwerdy udało się życiową misją nauczycielki jogi. Claire Ragozzino założyła także stronę internetową Vidya Living. Znaleźć można na niej wiele przydatnych artykułów i porad, dotyczących starożytnej medycyny.

Lista książek: Claire Ragozzino

Bestseller

59,99 zł

41,99 zł